W końcu spakowane!

Trochę to trwało. Ale o dziwo nie mogłam się niektórych testerów doprosić o decyzję w sprawie modelu do druku. Mam już prawie wszystkie pudełka spakowane. W środku nich czają się wydrukowane szablony. Prawie wszystkiego, gdyż czekam jeszcze na jedną niezdecydowaną. Czekam do końca tygodnia, potem będzie już po ptakach... wystarczająco przestraszyłam? ;-)

zmiany 263

Notatki znikną

Nie myślcie sobie, że te wystające karteluszki są częścią produktu. To moje notatki zawierające zamówienia, zmiany decyzji, prośby o poczekanie jeszcze chwilę lub po prostu kartki z adresami tych bardziej zdecydowanych. Bardzo chciałam wydrukować i wysłać wszystko razem. Te pudełka, które tu widzicie, przeszły jeszcze pewien proces, o którym nic więcej na razie nie powiem. Ale zmieniły jeszcze swój wygląd. Wszystkie służą mi właśnie dziś do najważniejszej w tym roku sesji zdjęciowej. Bardzo mnie cieszy to, że w końcu jest ich już tyle, że mogę je przedstawić i przygotować na ich podstawie artykuł z opisem wszelkich udogodnień. Bo będzie ich kilka, zobaczycie. Nie dziś, dziś tylko relacja z postępów prac nad pierwszą ważną wysyłką drukowanych szablonów.

zmiany 263

Druk wielorozmiarowy czy z dodatkami?

Postanowiłam, że zamówione szablony będziecie mogli zamawiać jako wydruk wielorozmiarowy lub pojedyncze szablony. Jedynie w tych pojedynczych sensowne są dodatki na szwy. W wydruku wielorozmiarowym, który długo testowaliśmy wraz z dodatkami na szwy, robi się nieprzejrzysty bałagan. I tak po lewej stronie widoczny jest malutki kawałek zamówionego szablonu w dwóch rozmiarach. Po prawej szablon wydrukowany zgodnie z zamówieniem w jednym rozmiarze.

zmiany 263

Test wielorozmiarowego obowiązkowy!

Większość z testerów zamówiło jeden rozmiar. Jeden pojedynczy. Dlatego otrzymają wydrukowany swój szablon z dodatkami na szwy i podłożenia. Ale to nie byłby dla mnie wystarczający test. Zależy mi na tym, aby testerzy sprawdzili więcej szczegółów. Dlatego każdy z nich otrzyma jeszcze jeden wydruk, wielorozmiarowy. Niespodziankowy, gdyż nikt nie wie, co to będzie. Każdy otrzyma taki sam dodatkowy wydruk, więc będzie naprawdę sprawiedliwie. A ja będę liczyła na ocenę kolorowego wydruku.

zmiany 263

Listy do testerów

Poniżej widzimy rąbek tajemnicy dodatkowego szablonu, wydrukowanego w postaci wielorozmiarowej. Ale to nie wszystko, co czeka testerów. Dostaną ode mnie list ułatwiający testowanie. Więc już mogą się zacząć bać, bo zadanie będzie naprawdę odpowiedzialne. A ja wszystkie zamówione szablony wysyłam do testerów po sesji zdjęciowej. Mam nadzieję, że uda się to jeszcze dziś. Jeśli nie, listonosz będzie je od nas odbierał w poniedziałek.

zmiany 263