Rozmiar:  Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj. Ten model został przygotowany na wzrosty 156-180 cm w 12-tu rozmiarach.

Materiał: szerokość 150 cm, długość  dla rozmiaru 42/174  190 cm.

Dodatki krawieckie: Nici, fizelina.

Maszyny i urządzenia: stębnówka (domowa maszyna do szycia), overlock.

Luz: 3 cm w obwodzie na wysokości biustu. Na biodrach jest nieco więcej luzu.

Lubię przygotowywać sukienki. Dzięki tej lubię też je nosić. Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu. Znów celowo nie ma rękawów. Celowo, bo o nich pragnę Wam opowiedzieć w tym odcinku.

    Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć
      

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według następującego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczków gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

 Kliknij aby powiększyć

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 5x5 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie , sprawdź  ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku, jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

model-0360.jpg

Kopertowa dzianinowa sukienka z kieszeniami.

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Wzrost
Rozmiar

Dostęp do tego szablonu wymaga aktywnej subskrypcji

Zapoznaj się z naszą ofertą

Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Spójrz również w jaki sposób możesz ułożyć wykrój na tkaninie. Możesz wydrukować nasz plan układu dla ułatwienia krojenia. Kroimy następujące części z materiału:

  • 1-3  przód,  1 raz ze złożonego materiału
  • tył,  1 raz ze złożonego materiału
  • prostokąt  do wykończenia dekoltu, szerokość 3 cm, długość dla poszczególnych rozmiarów 119,5 / 123,2 / 127 / 130,8 / 134,6 / 138,4 / 144,1 / 149,9 / 155,7 / 161,5 / 167,4 cm
  • prostokąt  do wykonania tunelika na pasek w talii, szerokość 4 cm, dł równa obwodowi talii.
  • prostokąt  do wykonania cieniutkiego paska, szerokość 2,5 cm.

 

   Kliknij aby powiększyć

 

 
Kliknij aby powiększyć

 

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania. Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Ostatnie spojrzenie na model. Mamy nadzieję, iż przypadnie Wam do gustu. Kliknij na obrazek aby zobaczyć go w powiększeniu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć 

 

Czekamy na Wasze realizacje:

sjp360 4sjp360 5

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

100% (3 głosy)
33986 wyświetleń