Wykroje do pobrania


Dla dużego i dla małego. Dla kobiet i dziewcząt, mężczyzn i mniejszych chłopców. Dla wszystkich coś fajnego. Każdy w wielu rozmiarach. Niech ocieplają Wasze uszy, szyję a nawet nosy.

Bluzka z bardzo cienkiej i delikatnej satyny. Lekka i nieco połyskliwa. Dajana się dziś do niej tak naelektryzowała, że nie można ich było od siebie odkleić. Ale to wszystko przez to, że nasza Dajana przez cały dzień pracowała w trudnych warunkach i wszystko ją tak pozytywnie naładowało.

Uszyta z bardzo przyjemnej luźno tkanej tkaniny. Spódnica z fajną baskinką z przodu. Idealna na zimne dni, w które można sobie w niej posiedzieć w domu z dobrą książką. W końcu w domu również powinnyśmy wyglądać świetnie.

Te koszule uszyły się niemal same, w tempie błyskawicznym. Różnią się jedynie przodami oraz kołnierzykami, dlatego obie zostają Wam przedstawione w postaci jednego modelu do pobrania. Oczywiście w wersji A oraz B, które z osobna przedstawiają obie przeszyte damskie bluzki koszulowe.

Wytłumaczeniu podlega połowa. Otóż wymarzyliście sobie w notowaniu 70-tym HOT18 szmizjerkę. Taką prostą, ołówkową, bez fajerwerków. Karnawał nie pozwala nam obejść się bez tych ostatnich, dlatego dziś pierwszy model dotyczący tej szmizjerki. Dzisiejsza ma rękawy, bo zimno jest okrutnie. A z boku ma fajną wstawkę.

Dziś sylwester a ja nie mam się w co ubrać... kto się z nami zgodzi, że my kobiety często tak mamy? Na takie przypadki polecamy szybką do uszycia sukienkę z efektownym asymetrycznym golfem. Szyta w pośpiechu pośpieszna sukienka wraz z nami kończy ten pracowity rok 2016.

Wystarczy zmienić jeden element, aby model wyglądał zupełnie inaczej. Dziś jedna z takich prostych modyfikacji, które pozwolą Wam zmienić wskazaną sukienkę. Pamiętajcie, że zmienić można w ten sposób dowolną bluzkę, sukienkę lub tunikę.

Torba na zakupy, te większe i te całkiem spore. Uszyta została dla osoby, która w naszej rodzinie najczęściej przygotowuje świąteczne posiłki. Najczęściej więc chodzi po duże zakupy do sklepu. Musi mieć dużą wytrzymałą torbę i musi być tylko jej.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Proponujemy pożegnać 2016 rok oraz przywitać 2017 w pięknej czerwonej sukni.

Sukienek nigdy za dużo. Szczególnie tak uniwersalnych jak nasz model. Raglany i wysoka stójka, to cały jej urok.