Wykroje do pobrania


Cieplutki otulacz to szablon, który ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Służyć nam będzie do szycia fajnych zimowych swetrów oraz cieniutkich letnich tunik. Ale co najważniejsze, służyć będzie testowaniu możliwości, które daje nam papaverowy moduł do pobierania szablonów.

Męska bluza z raglanem. Nieco asymetryczna i bardzo fajna. Przygotowana specjalnie dla papaverowego admina, który właśnie dziś ukończył bardzo ważny etap prac nad naszym portalem. Od dziś nowe szablony będą pobierane za pomocą nowego ulepszonego modułu.

Kto z Was czuje się czasem jak wielbłąd wracając z zakupów? Pięćdziesiąt różnych reklamówek, do tego worek ziemniaków i trzy kilko karmy dla kota. Niezależnie od tego, jak dużą gromadkę mamy w domu, zakupy zawsze są większe, niż można przypuszczać w najśmielszych wyobrażeniach. Miałam zamiar kupić sobie jakiś wielki składany kosz do bagażnika... ale kto będzie pamiętał o tym, aby zawsze tam czekał? A o torbie będę pamiętać, bo ją lubię. Ma sprytny zamek i będzie ze mną jeździć do zieleniaka oraz do mięsnego.

Była już bluza z psem, a teraz nastał czas na bluzę z kotem. W końcu to międzynarodowy dzień kota. A jak dzień kota, to trzeba oddać mu cześć i chwałę. Proszę bardzo, oto szarobury kot z potencjałem na każdy kolor sierści. A dla tych, co kotów nie lubią, bluza bez kota.

Oto bluza z raglanem. Damska, rozpinana z jedną kieszenią i pingwinem w tle. A jakim pingwinem? Otóż tym, który uwielbiał wszelkie ka-boom a może nawet pif-paf i pow! Czyli bluza z pingwinem Rico w tle.

Czy wiecie, że jedno z imion barona Raglana brzmiało Henry? Tak tak, tenże człowiek podarował swoje nazwisko popularnemu dziś raglanowi, który wszywamy do odzieży. I właśnie dlatego ta sukienka otrzyma jego nie tylko nazwisko, ale również imię. Oczywiście sukienka jest damską częścią garderoby, dlatego nosi imię żeńskie. Jest urocza, ma raglan i zwie się Henrietta.

Tunika otrzymała tylko drobną aktualizację w stosunku do tego, co sobie sami wyśniliście poprzez HOT18. Dodatkowe szwy bez problemu będziecie mogli usunąć. Ale mamy nadzieję, że nasza aktualizacja modelu przypadnie Wam do gustu. Szczególnie, że wzór tworzy taką uroczą strzałkę.

Sukienka w kolorze amarantowym uszyta z pięknego polskiego lnu. Wprost prosi się o wiele takich samych kopii uszytych w Waszych domach.

Oto dwie sukienki, w których Wasze córki będą wyglądały jak Wasze lustrzane odbicia. Z pomocą tych szablonów śliczne mamusie będą mogły wyglądać tak samo jak ich urocze córki.

Tak naprawdę chcieliście jedną szmizjerkę, więc już się dawno pojawiła. Miała być druga a wyszło jak wyszło... powstały kolejne dwie. Ale za to jakie! Kołnierz do wyboru, dół do wyboru. Takie puzzle!