Wykroje do pobrania


Oto sukienka, która dodaje odwagi, jest wygodna i potrafi wesprzeć podczas ataku setek wrogów. Zobaczcie sami, jak sprawiła się podczas spaceru po dość kamienistym wybrzeżu pięknego akwenu.

Luna to piękne nordyckie imię, Bella celtyckie. A ich suma, czyli Lunabella to podobno mieszkanka Hiszpanii. W my, dziewczyny z całego świata, będziemy w sukienkach noszących te piękne imiona wyglądać fantastycznie.

Dzień matki zbliża się wielkimi krokami. Dlatego dziś proponujemy Wam spódniczki dla wszystkich mam. Zarówno nasze mamy jak i my mamy najróżniejsze budowy. Dziś zadbamy nie tylko o te, które wpisują się w standardy. Zadbamy też o te mamusie, które mają nieco większe brzuszki. Bo tak już jest w przyrodzie, że niektóre z nas je mają. Warto również wtedy chodzić w pięknych spódniczkach.

Tak ją nazwałyście, dlatego nie będziemy zmieniać dobrej nazwy. Kurtka posiada fajne cięcia z przodu. W oryginalnej wersji Kamila miała kieszenie w szwach, ale my woleliśmy nieco bardziej skomplikowane w szyciu. Do takich w szwach zawsze można wrócić. Oryginał miał też poziome cięcia na rękawach, ale takie drobiazgi każda zdolna papaverowiczka wprowadzi do modelu samodzielnie. My zapraszamy na prosty i fajny model bez udziwnień.

Tradycyjny opoczyński wzór haftu krzyżykowego. Piękny, dwukolorowy. Zamieniony na naprasowankę idealną dla zapracowanych i zabieganych uzdolnionych krawcowych. Czyż model C nie wygląda z tą ozdobą uroczo?

Oto modele, które nawet po ich uszyciu potrafią się sprytnie zamienić w zupełnie niepodobne do siebie. A wszystko za sprawą kawałka sznureczka i dwóch stoperów.

Bluzka miała być jedna, bez niepotrzebnych puzzli krawieckich. Ale Ewa5907 zapragnęła ozdobnego dekoltu z przodu. I tym sposobem prace nad modelem zaczęły się niemal od nowa. Przygotowanie drugiej bliźniaczej bluzki z plisami z przodu nieco opóźniło debiut tego modelu. Ale za to mamy dwie śliczne bluzki. Tylko bardzo Was prosimy, nie przyszywajcie kieszeni na plecach.

Bardzo prosta sukienka, stanowiąca bazę kobiecego stroju. Przygotowana aż w 308 rozmiarach. Dla każdego coś odpowiedniego na pewno uda się wybrać.

Dziecięce modele. Dwa. Jeden dla pięknej młodej kobiety, drugi dla przystojnego małoletniego mężczyzny. Wszystko po to, aby wyglądali olśniewająco, uroczo i młodzieńczo.

Zamówiłyście prostą sukienkę. Niestety proste rzeczy nie mogą pozostać aż tak proste. Muszą pojawić się w towarzystwie czegoś nieco bardziej skomplikowanego. Dlatego model B, który pozostawiliśmy prosty, pojawia się w towarzystwie modelu A z bardzo ciekawymi cięciami.