Wykroje do pobrania


Zamówiłyście prostą sukienkę. Niestety proste rzeczy nie mogą pozostać aż tak proste. Muszą pojawić się w towarzystwie czegoś nieco bardziej skomplikowanego. Dlatego model B, który pozostawiliśmy prosty, pojawia się w towarzystwie modelu A z bardzo ciekawymi cięciami.

Zarówno bluzka jak i naszyjnik do samodzielnego wykonania. Zdolne papaverowiczki potrafią uszyć wszystko.

Granatowo białe paski kojarza się z marynarskim stylem. A luźna różowa sukienka będzie idealnym uzupełnieniem wakacyjnego stroju. Lato zbliża się wielkimi krokami, warto się na nie przygotować.

Są takie zamówienia, których nie można nie przyjąć. Wyobraźcie sobie, że odmawiam Bogdanowi kurtki a on wyciąga wtyczkę z naszego serwera. Przecież to byłby koniec świata. Dlatego Bogdan otrzymał już drugą kurtkę, jako pierwszą przywłaszczył sobie pierwowzór, który był jedynie krótszy. Bogdan zamówił sobie jeszcze spodnie z tego samego nieprzepuszczającego wiatru materiału. Podobno taki materiał jest niezbędny jako wyposażenie pilota ultralekkich samolotów.

Z jednej bluzki wyszły cztery modele. Podobne do siebie, wykorzystują bowiem niemal te same puzzle, z których zostały ułożone. Dzięki temu, że puzzle do siebie pasują, drukując kilka dodatkowych elementów można sobie wyczarować zupełnie inne modele.

Odzież medyczna potrzebna jest części z naszych wspaniałych papaverowiczek. Ale niech Was nie zwiedzie nazwa tego zestawu. Nie tylko osoby związane z naszym zdrowiem potrzebują takich fartuszków. Zobaczymy je w salonach kosmetycznych, w kuchni, w recepcji lub nawet w domu pod postacią zgrabnego stroju do wszelkich damskich obowiązków. Z prostej spódniczki czy fartuszka z kołnierzem można również wyczarować codzienną odzież, wszystko zależy od tkanin, które wykorzystamy do uszycia tych modeli.

Dziś jest pierwszy dzień wiosny. Wszyscy robią sobie żarty. W telewizji pokazują zaskakujące wiadomości o niestworzonych rzeczach, rodzina wymyśla przeróżne ciekawostki nie trzymające się całości. Dlatego na naszym krawieckim portalu pozostawimy sobie prawo do odrobiny powagi.

Oto model, na który naczekaliście się całe wieki. Aż trudno uwierzyć, że tak długo nie mogłam się zabrać za ramoneskę. A po przymierzeniu tej, mam ochotę na nastepną. Ta jest dość spokojna. Prosta w formie aczkolwiek z dużą ilością cięć. W sam raz na wiosnę.

Kaptur jest najważniejszą częścią tego modelu. Zamówiliście płaszcz z kapturem. Jest płaszcz, zapinany na zamek, jest kaptur, są kieszenie i nawet kolor się zgadza. Ba! Nawet kaptur jest wykonany ze ściągacza. I tyle podobieństw. A jeśli komuś ich mało, to polecam uszyć płaszcz królewski, który znajdziecie w dziale z szablonami do pobrania.

Srebrno czarna jest na bal. Kolorowa na rower. I nie wmówicie mi, że będzie Wam niewygodnie w sukience na rowerze. Damka z koszykiem na kierownicy będzie idealna.