Wykroje do pobrania


Srebrno czarna jest na bal. Kolorowa na rower. I nie wmówicie mi, że będzie Wam niewygodnie w sukience na rowerze. Damka z koszykiem na kierownicy będzie idealna.

Moda się zmienia, ale znacznie szybciej zmienia się jej przekaz. Modelki wyglądają dziś zupełnie inaczej. Inaczej chodzą, inaczej są uczesane. Mają nie tylko inne wymiary ale również ich charakter jest zupełnie inny. Kiedyś były kobietą z gracją, dziś mamy pełen wachlarz... od pięknych kobiet poprzez chłopczyce aż do dziwactw, które trudno określić jednym słowem. Zerknijmy na nieco starsze filmy i przypomnijmy sobie, jak wyglądały wtedy urocze kobiety

Sukienki dla małych dziewczynek to coś, co sprawia naprawdę dużo przyjemności. Zarówno podczas konstrukcji, szycia jak i pierwszych przymiarek.

Oto sukienka, która była naprawdę czasochłonna podczas stopniowania. Szycia też będzie sporo, ale naprawdę warto pokusić się o ten ciekawy model.

Lub jak kto woli trzy fajne bluzki. Najważniejsze, że fajne, wygodne i miłe w użytkowaniu. Bluzkowe puzzle, które dają kilka możliwości. Więcej, niż trzy. Zawsze przecież można zrobić model, który na jednym ramieniu ma zakładki a na drugim nie, czyż nie?

To nie będzie jakiś dziwak. To będzie sweter. A bolerko to dodatkowy model, który po prostu będzie towarzyszył wybranemu przez Was swetrowi.

Trudno nazwać model, jeśli nie jest to jeden konkretny a cztery zupełnie inne. Wszystkie cztery to elementy bielizny damskiej. Stąd taka frywolna nazwa całej grupy.

Melania to imię, które wywodzi się z języka greckiego i znaczy czarna. Bolerko nie jest czarne, jest bolerkiem Melanii, więc otrzymuje pośrednio nazwę z nią związaną. To będzie greckie bolerko i tak będziemy je nazywać. No chyba, że ktoś uszyje sobie czarne, to wtedy będzie czarna grecka Melania.

Cieplutki otulacz to szablon, który ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Służyć nam będzie do szycia fajnych zimowych swetrów oraz cieniutkich letnich tunik. Ale co najważniejsze, służyć będzie testowaniu możliwości, które daje nam papaverowy moduł do pobierania szablonów.

Męska bluza z raglanem. Nieco asymetryczna i bardzo fajna. Przygotowana specjalnie dla papaverowego admina, który właśnie dziś ukończył bardzo ważny etap prac nad naszym portalem. Od dziś nowe szablony będą pobierane za pomocą nowego ulepszonego modułu.