Modelowanie numer 1

Oto nasz pierwszy kurs modelowania online. Cena kursu 120 zł

Kup teraz!     a następnie    Przejdź do kursu

Co zawiera kurs?

Jeśli lubisz modelowanie i samodzielne przygotowanie form odzieżowych, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs zawiera:

  • przewodniki wykonania form odzieżowych modeli widocznych na poniższych zdjęciach. Otrzymujesz dostęp do filmów isntruktażowych, które przeprowadzą Cię przez cały proces modelowania. Z tymi filmami stworzysz takie modele dla siebie i swoich klientów. Jeśli tylko zechcesz.
  • przewodnik w formie PDF który zawiera isntrukcje modelowania wszystkich poniższych modeli. Jeśli tylko lubisz uczyć się z informacjami przekazanymi w takiej formie, to śmiało pobieraj i czytaj!
  • kilka ściąg do modelowania niektórych fasonów. Krótkie obrazkowe ściągi nie pozwolą o niczym zapomnieć. Będą dla Ciebie takim spisem treści lub łatwym sposobem na pozbieranie wszystkiego w całość bez zaglądania do filmów lub obszernego przewodnika PDF. 
  • Dostęp do modelu 1000, czyli sukienki podstawowej w 490 rozmiarach. Ten model będzie bazą do modelowania damskich sukienek i bluzek. Może być też bazą do modelowania bluz i narzutek z zaszewką.
  • Dostęp do modelu 0387, czyli damskiej bluzy podstawowej w pełnej rozmiarówce, czyli aż 84 rozmiarów. Ten model będzie bazą do modelowania damskich bluz i bluzek bez zaszewki.
  • Dostęp do dziecięcego modelu 1100, który stanowić będzie bazę do modelowania dziecięcych bluz, bluzek i sukienek.

 

Czego nie zawiera kurs

Pamiętaj, że ten kurs nie uczy szycia. Nie pobierzesz gotowych szablonów, gdyż kurs uczy modelowania i szablony stworzysz samodzielnie.

Modele, które stworzysz wraz z tym kursem.

Poniżej pokażę Ci zdjęcia modeli, których szablony stworzysz w tym kursie. Na pewno znasz część z nich z naszych kursów krawieckich. Dlatego klikając na wybrane zdjęcie znajdziesz informację o tym, gdzie znajdziesz więcej zdjęć lub gdzie możesz zakupić kurs dotyczący szycia i modelowania tylko tego jednego fasonu. To tylko informacja, nie musisz tam zaglądać. Ale jeśli masz ochotę, możesz przyjrzeć się tym modelom z bliska.

Mam nadzieję, że skusisz się jednak na ten kurs modelowania i szablony przygotujesz razem ze mną samodzielnie. A ja już pokażę Ci, co wymodelujesz wraz z informacjami z tego kursu.

Harmony to niesamowite bluzki

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Melodyjna Melody

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Dzianinowa Zen

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Lizbona ze świetną falbaną

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Arkadia z asymetrycznym golfem

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Lady Violet z nutką retro

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Aishiteru czyli piękne sukienki

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy