Nieco o nas

Wiosna za oknami. Wiosna w kalendarzu... czas obejrzeć wiosenne propozycje. Absolutnie nie związane z szyciem. Po prostu wiosenne, słoneczne i urocze kwiaty zapowiadające nadejście ciepłych dni. Które lubicie najbardziej?

Babeczki kochane, dziś nasz dzień. Na pewno przeczytają to również panowie, od nich czekamy na życzenia. Ale same sobie złożymy je najlepiej. Bo któż inny może wiedzieć, czego pragnie kobieta. A jeszcze jak jest to kobieta, która ma taką samą pasję jak my, to na pewno życzenia będą najtrafniejsze.

Pobieranie szablonów na papavero.pl jest proste i przyjemne. Nowy moduł do ich pobierania daje nam wszystkim dużo możliwości, które z przyjemnością przedstawiamy.

Dziś przykładowy darmowy szablon na otulacz. Teraz zapraszam na obejrzenie zapowiedzi tego fajnego modelu. Po południu zapraszam do szycia.

Dziś walentynki, a za oknem mróz, zimno i śnieżnie. Czy taka pogoda rozgrzewa Was do sprawiania sobie przyjemności?

Niebawem zmienią się papaverowe szablony. Zmianie ulegnie wygląd wydruku. Dziś pokażę Wam kilka zmian, które nas czekają. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Jutro dzień naszej babci, pojutrze dzień fajnego dziadka. Czy Wy i Wasze pociechy jesteście już gotowi na ten świąteczny weekend? Jeśli nie, pora szybko zabrać się za własnoręczne przygotowanie prezentów, namalowanie laurek oraz wybranie pięknych kwiatów.

Moi kochani, święta to czas, gdy spotykamy się z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi. Składamy im życzenia, ofiarujemy prezenty. Wy jesteście ogromną częścią życia naszej papaverowej ekipy, dlatego chcielibyśmy Wam z okazji świąt złożyć gorące życzenia. Niech będą piękne, rodzinne i szczęśliwe.