Nieco o nas

To będzie dłuższa i emocjonalna opowieść o tym, jak powstaje wrocławska pracownia. Najfajniejsze szyciowe miejsce w galaktyce. Zobaczcie sami.

Dzień kobiet mamy za sobą. Ale czy oby na pewno? Przecież dziewiąty marca też może być nasz, nieprawdaż? Dlatego dziś mam dla Was kobiety aktywny link uruchamiający piękny gratis.

No to zaczynamy! Od prostego, krótkiego przewodnika, który pokazuje jak uszyć najprostszy na świecie raglan. Tylko pamiętajcie, to jedynie początek. To od Was zależy, jak potoczy się ta historia.

Akcja jest bardzo ale to bardzo prosta. Ja uczę Was szyć raglan a potem wybieram osoby, które starały się jak najwięcej wyciągnąć z przygotowanych materiałów, lekcji i szablonów. Nagrody to tylko dodatek do wiedzy i odwagi, którą wypracujecie wraz ze mną.

Ucząc się czytać nie musimy przeczytać wszystkich zdań zapisanych przez człowieka. Wystarczy poznać litery, nauczyć się czytać słowa i przykładowe zdania. A potem świat książek stoi przed nami otworem. Tak samo jest w przypadku szycia. Gdy nauczysz się jednej techniki lub wykonania jednego elementu, możesz nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystywać na miliony różnych sposobów.

W naszej pracowni powstała sukienka. Ale czy można ją tak nazwać? Przekonaj się oglądając zdjęcia i czytając krótki komentarz do modelu.

Hej moi drodzy. Dziś urodziło nam się dziecko. Przed południem wykluło się z paczki przywiezionej przez kuriera. Jesteśmy nim zachwyceni. Jest śliczne, proporcjonalne, grzeczne i cierpliwe.

Chciałabym Wam dać prezent, o którym każda z szyjących osób marzy. Czyli co tak naprawdę? Otóż chciałabym Wam podarować czas na szycie. Dlatego poniżej do pobrania cały, calutki, caluteńki rok na szycie. Z krawieckimi motywami.