Nieco o nas

Babeczki kochane, dziś nasz dzień. Na pewno przeczytają to również panowie, od nich czekamy na życzenia. Ale same sobie złożymy je najlepiej. Bo któż inny może wiedzieć, czego pragnie kobieta. A jeszcze jak jest to kobieta, która ma taką samą pasję jak my, to na pewno życzenia będą najtrafniejsze.

Pokażę Wam dziś kilka rzeczy, nad którymi pracujemy u nas. Będą to szare modele testowe. Model próbny to obowiązkowy obowiązek. Szczególnie, gdy szyjemy coś po raz pierwszy w życiu. A ja opowiem Wam o tym, czego nauczyłam się ostatnio.

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy kurs konstrukcji odzieży.  Temat kursu pozostaje niezmieniony od kilku lat. Jednak jego serce jest zupełnie nowe. I to właśnie ono sprawia, że nasz kurs jest wyjątkowy.

Dziękujemy Wam wszystkim, za wspólnie spędzony czas przy maszynie do szycia. Ten rok był naprawdę ważny i wyjątkowy. Mamy nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy.

Czas biegnie tak szybko. Kilka dni temu były wakacje, dziś mamy już zimę. A za kilka chwil usiądziemy do wigilijnej kolacji z rodziną. A przed nami kolejny wspaniały rok, który zapuka zaraz po świętach.

Zazwyczaj, gdy siatka nieco przyrdzewieje, po prostu się ją maluje. Moje podejście jest jednak zupełnie inne. Wymieniam ją na znacznie nowocześniejszą. Tak po prostu. Bez żalu i płaczu. Nawet, jeśli malowanie i wymiana prowadzą do tego samego miejsca.

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Czas na powrót do szkoły. Tym samym ogłaszamy, że krawieckie leniuchowanie też już pora zakończyć.

Wszystkie zwierzątka są podobno fajne. Ale nie wszystkie mogą się znaleźć na bluzie. Naprasowanki w kotki i pieski spokojnie można zamówić. W ptaszki też. Któż wie, co będzie następne.