Nieco o nas

Tym razem nie pokażę Wam gotowych modeli. Tym razem będzie o rodzeniu się w bólach, zamówionej ciąży i niechcianej wpadce. Przejdźmy od razu dalej, bo na pewno jesteście ciekawi kto komu wpadkę zapewnił.

Papaverowe szablony otrzymały nową opcję do wyboru. Wielkość biustu. Bo przecież każda z nas może mieć biust zupełnie inny niż standard. Dlatego postanowiliśmy zadbać o większość z nich. Tak, aby szyło się łatwiej.

Tym razem dość szczególna lekcja konstrukcji odzieży. A dokładniej coś, co będzie krótką opowieścią o niej.

Wiosna za oknami. Wiosna w kalendarzu... czas obejrzeć wiosenne propozycje. Absolutnie nie związane z szyciem. Po prostu wiosenne, słoneczne i urocze kwiaty zapowiadające nadejście ciepłych dni. Które lubicie najbardziej?

Babeczki kochane, dziś nasz dzień. Na pewno przeczytają to również panowie, od nich czekamy na życzenia. Ale same sobie złożymy je najlepiej. Bo któż inny może wiedzieć, czego pragnie kobieta. A jeszcze jak jest to kobieta, która ma taką samą pasję jak my, to na pewno życzenia będą najtrafniejsze.

Pobieranie szablonów na papavero.pl jest proste i przyjemne. Nowy moduł do ich pobierania daje nam wszystkim dużo możliwości, które z przyjemnością przedstawiamy.

Dziś przykładowy darmowy szablon na otulacz. Teraz zapraszam na obejrzenie zapowiedzi tego fajnego modelu. Po południu zapraszam do szycia.

Dziś walentynki, a za oknem mróz, zimno i śnieżnie. Czy taka pogoda rozgrzewa Was do sprawiania sobie przyjemności?