Nieco o nas

Dziś zaczyna się weekend. Tak tak, w czwartek po południu. I z tej okazji mam dla Was fajne promocje :-) Promocja trwa od teraz do niedzieli, czyli do 01-11-2020

Dziś jest dzień chłopaka. Dlatego mam dla Was fajny, fajniutki rabat. I oczywiście życzenia wszystkiego naj naj naj dla wszystkich panów :-)

Lubisz konkursy? A może lubisz nagrody konkursowe. Dziś mam dla Ciebie nagrodę, o której marzysz. Naprawdę, dokładnie taką, jakiej potrzebujesz! Przekonaj się jak dobrze trafiłam z wyborem!

Bardzo nas cieszy to, że planer cieszy się taką popularnością. Dziś i jutro rano pakujemy ostatnie egzemplarze z gratisem. Tak więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę na piękny woreczek, niech spieszy się z zamówieniem.

Tym razem mam dla Was rabat z osobistym podtekstem. Oto rabat rocznicowy.

Poznaj planer gotowy na wszystkie Twoje krawieckie notatki, rysunki, pomysły i plany. Piękny, naturalny i niesamowicie przydatny. Przygotowany z miłością do szycia.

Ten, kto nie używa FB, nie wie o rzeczach, które się dzieją u nas. Dlatego dziś specjalnie dla takich osób mała relacja z tego, co się już wydarzyło, kiedy to dotrze na papavero.pl i jakie mamy plany na przyszłość. Bo u nas w tym roku dzieje się naprawdę dużo. Szykujemy się do zmian na stronie, szykujemy się do nowych produktów... i zmierzamy do szkoły, która jest jednym z naszych projektów na ten rok.

Pewne świąteczne dni lubię najbardziej. W przypadku Świąt Wielkiej Nocy lubię poniedziałek. Z dzieciństwa pamiętam szaleństwa z wodą, które często kończyły się walką w rzece. Po powrocie z takiej walki zawsze twierdziliśmy, że nie wiemy kto nas, tylko i wyłącznie raz, oblał wodą. Rodzice udawali, że wierzą w nasze bajki. Dziś, chociaż nie oblewamy się już wodą, bo jesteśmy za starzy, też wolę poniedziałek.