Nieco o nas

Mam dla Was ogromną niespodziankę. Na targach FashionTex w Łodzi papaverowa załoga poprowadzi fantastyczne szkolenia. Dziś zachęcam do zajrzenia na nasze stoisko oraz rezerwacji miejsc na szkolenia.

Dziś testujemy zdrapki. Tak tak, takie zdrapki, pod którymi kryją się magiczne kody. Opowiem Wam do czego będą nam potrzebne. Ale też powiem Wam, do czego już teraz je wykorzystamy.

Zapraszam Was na targi w Łodzi. Już za 3 tygodnie będziemy tam dla Was. A wszystko po to, aby się z Wami spotkać, poznać i porozmawiać.

Bardzo dawno temu, naprawdę dawno temu, wydarzyło się kilka rzeczy, o których muszę Wam dziś opowiedzieć.

To Monika Kamma namówiła mnie na te szkolenia. Nie da się ukryć, że bez niej nie byłoby tego świetnego niedzielnego spotkania z fantastycznymi dziewczynami. I Lizboną oczywiście.

Dziś opowiem Wam trochę prawdy, o ubiegłorocznych targach. Taka mała opowieść o ubiegłorocznych targach FastTextile bez lukru. Wspomnienia dla tych, którzy byli lub odwiedzić chcą następne targi. Oraz trochę refleksji dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto wystawić własną firmę na takiej imprezie.

Oto szybkie zapisy na kurs. Krótki, intensywny, ciekawy i bardzo ale to bardzo przyjemny. Spotykamy się niebawem, pracujemy ciężko i wychodzimy z samodzielnie przygotowanymi formami na wymarzoną sukienkę. Kto do nas dołączy? To pierwszy kurs w tym roku. Zapraszam gorąco!

Czy wiecie, że dziś jest dzień babci? I mój dzień, szczególny jak co roku. Już mówię, co jest grane.