Zakładka „Krojenie i szycie”

W każdym artykule z szablonem do pobrania, pod pierwszym takim wielkim poziomym zdjęciem, są zakładki. I połowa z Was je pomija. A tam się kryje tyle ciekawych rzeczy. Na przykład w ostatniej są „Najczęściej zadawane pytania” a w nich odpowiedzi na to jak drukować, sklejać czy dobierać rozmiar. I te informacje zawsze tam na Was czekają. Zawsze zawsze.

Instrukcja jak dopisać sobie gratis

Moi drodzy, instrukcje mogą się wydawać długie. Ale tylko na takie straszne wyglądają. Ja po prostu chcę Was zaciągnąć w to miejsce i Wam je pokazać. Nic trudnego tutaj nie ma. Zapewniam! Gratis można aktywować do końca dzisiejszego dnia.

  1. Otwierasz artykuł z gratisowym szablonem www.papavero.pl/model/0431
  2. Otwierasz zakładkę „Krojenie i szycie”
  3. Przeglądasz… przeglądasz… i gdzieś na pewno znajdziesz link. No dobra, nie jest specjalnie ukryty. Szukaj zdjęcia takiego jak w tym artykule. Obok niego będzie bardzo podobne zdjęcie. I tam będzie link. Jak ktoś woli kliknąć a nie przepisywać, to nad tym różowym zdjęciem jest też aktywny link. No przecież nie każę Wam niczego przepisywać.
  4. Klikasz odnaleziony link. Automatycznie przeniesie Cię do miejsca w którym już jest wypełnione specjalnym kodem miejsce i tylko wciskasz przycisk "aktywuj produkt"
  5. Po aktywacji zostaniesz przeniesiona(-y) do listy aktywnych subskrypcji. Tam zobaczysz, że masz też subskrypcję do modelu 0431.
  6. Pobierasz, drukujesz i szyjesz! I koniecznie chwalisz się efektami.

Gratis na dzień kobiet plus RABAT

Moje najdroższe babeczki. Dajcie znać, czy gratisowy model Wam się podoba. Czy uszyjecie i czy taki prezent jest fajny? A do końca dzisiejszego dnia mam też dla Was rabat. Na hasło kobiety rabat 30 na wszystkie subskrypcje. Miłego szycia kochani.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć