W naszej galerii dostępne są zdjęcia, które Wit wykonał na szybkiej sesji z modelkami w naszym studio, jednak te poniżej to prawdziwe arcydzieła, warte tego, abyście przeczytali ten artykuł do końca i przychylili się do mojej prośby.

altalt

A teraz agitacja wyborcza, na której wynikach baardzo mi zależy.

Mam zaszczyt z dumą ogłosić, iż zdjęcia które Wit przesłał na prestiżowy konkurs "VIVA! Photo Avards 2009" zostały wybrane przez jury spośród 14.000 (sic!) innych nadesłanych, do finałowej czołówki najlepszych prac wysłanych na konkurs :)  Już samo wybranie zdjęć do grona najlepszych jest  ogromnym zaszczytem :) Gwoli ścisłości dodam, iż konkurs "V!VA09" dla fotografów portretowych i modowych jest czymś pokroju konkursu National Geographic dla fotografów natury i dzikiej przyrody :)

Niezależnie od decyzji, które spośród wybranych zdjęć zostaną nagrodzone oraz wyróżnione przez jury, aktualnie, do 10.10.2009 można głosować SMS'owo na "Najlepsze zdjęcie w głosowaniu internautów".

Jeżeli podobają Ci się zdjęcia Wita to zapraszam do wysłania SMS'a o właściwej dla tych zdjęć treści, pod odpowiedni numer dostępny na stronie z jego pracami. Za każdy głos jestem ogromnie wdzięczna, prace Wita są warte waszej pomocy.

100% (0 głosów)
4016 wyświetleń