Spójrz, jakie atuty posiadają przewodniki, które udostępniamy dla Ciebie do poszczególnych modeli. Pierwszym atutem, którym pragniemy się pochwalić, są kolorowe części wycinane z różnobarwnych materiałów. Poniżej widzisz, że każdy z elementów szablonu otrzymał zupełnie inny kolor. Dzięki takiemu zabiegowi, śledząc przewodnik, od razu wiesz, który element położyliśmy do szycia na górze a który na dole. Nie musisz się zastanawiać, gdzie znajduje się tył a gdzie rękaw... odpowiednie kolory błyskawicznie rozwiążą takie wątpliwości. Nie tylko kolory elementów są różne. Modele wykorzystywane do przygotowania przewodników uszyte są kontrastowymi nićmi. A w razie potrzeby, używane są różne ich kolory, dla zaakcentowania poszczególnych etapów.

Wiele zdjęć opatrzonych jest dodatkowymi wskaźnikami, strzałkami i drobnymi grafikami. Wszystko po to, aby wskazać dokładnie to, o czym opisuje tekst do poszczególnego etapu.

Niektóre z etapów zostały sfotografowane niemal jak film poklatkowy. Wszystko po to, aby nikt nie musiał się głowić, jak to wywrócić, jak przekręcić albo jak dokładnie zostało coś ułożone. Szycie ma sprawiać przyjemność a nie stawiać niepotrzebne zagadki przed Tobą.

Część operacji, które wykonasz wraz z przewodnikiem, opatrzone są całą historią. Spójrz na poniższy przykład. Na pierwszym zdjęciu grafiką wskazane zostało miejsce, które zostanie zszyte. Kolejne zdjęcie to sam etap szycia wraz z cennymi wskazówkami. A na koniec, bardzo często, zobaczysz co dokładnie otrzymasz po wykonaniu konkretnego punktu instrukcji. Widok prawej i lewej strony po niektórych operacjach pozwoli Ci sprawdzić, czy podążasz dobrą drogą ze swoją krawiecką pracą.

Kliknij aby powiększyć

A jeśli pragniesz zobaczyć jak wygląda jeden z naszych najprostszych przewodników, zapraszamy do pobrania bezpłatnego szablonu wraz z przewodnikiem umożliwiającym uszycie takiego pięknego otulacza na chłodniejsze dni.

100% (6 głosów)
1553 wyświetlenia