Czym jest zestaw szyciowy, czyli krawiecki zestaw do samodzielnego wykonania? Wszystkim, czego potrzeba do uszycia danej rzeczy. Na początek pojawiły się dwa zestawy. Różnią się one dzianiną i kolorami nici dołączanych do zestawu. Ale to tylko pilotażowe zestawy. Nasz zdolny informatyk zebrał wszystkie informacje, które są ważne do przygotowania sprawnej obsługi takich zestawów i niedługo będzie można sprytnie wybrać rozmiary czy dodatkowe elementy układanki. A dziś zapraszamy Was do obejrzenia tych dwóch produktów i czekamy na kilka konstruktywnych uwag lub słów zachwytu. Wystarczy kliknąć na jeden z poniższych obrazków, aby obejrzeć zestawy szyciowe, oba.

A teraz zajrzyjmy do tego, co jest w zestawach. Ale pod jednym kątem, czyli pod kątem samego modelu. Pierwszy to koszulka dziecięca. Zarówno ta raglanowa jak i tradycyjny T-shirt. W sam raz dla odważnych początkujących, którzy nie boją się zmierzenia z dzianiną, maszyną do szycia i kilkuletnim słodkim ale wymagającym dzieckiem. Ale pytanie brzmi, jakie modele chcielibyście zobaczyć w takich zestawach. Czy powinny być łatwe czy trudne. Czy oczekujecie modeli dziecięcych, damskich, dzianinowych, tkaninowych, z rękawem czy bez, z guzikami czy na zamek?

Koszulka dziecięca pojawi się z czasem w kilku dodatkowych zestawach. Z innymi dzianinami. Bo przecież nie każde dziecko lubi dinozaury. Chociaż nasza modelka twierdzi, że dinozaury są super, ale my wiemy, że z różowych wzorów byłaby bardziej zadowolona. Czas jednak przygotować zupełnie inny nowy model. Jesteśmy bardzo ciekawi, na jaki macie ochotę. Albo jaki byłby dobry na początek zmagań z maszyna do szycia. Albo jaki po prostu byłby super fajnym wyzwaniem.

100% (0 głosów)
1324 wyświetlenia