Bałagan!

Straszny bajzel panuje na moim stole do krojenia. Rozłożyłam wszystkie niezbędne narzędzia, nowe pudełeczka, nowiuście oczka i wycinaki i działam. To bardzo przyjemna praca. Zawsze, gdy człowiek tworzy coś nowego, daje mu to ogromnego kopniaka do działania. I tak właśnie jest dziś. Dziś ten twórczy bałagan pomaga i cieszy niezmiernie.

zmiany 263

Instrukcja składania pudełeczek

Każde pudełeczko należy złożyć starannie i w odpowiedniej kolejności. Instrukcję otrzymałam wraz z całą masą nowych pudełek. I działam. Składam, zaginam i zamykam. A do środka wkładam szablony. Już dwie osoby mają je wydrukowane i poskładane. To tacy dwaj testerzy wybrani po znajomości, więc już od dawna wiedziałam, co mam wydrukować.  Reszta musi mi dać znać co powinno się znaleźć w ich pudełeczku.

zmiany 263

Niebezpieczne narzędzia

Dziś do pracy musiałam użyć również młotka. Ale jest to wyjątkowy przypadek. Później, gdy już admin skręci pewne sprytne urządzenie, nie będzie on potrzebny. Ale tym razem każde jedno pudełeczko, do umieszczenia owalnego oczka, musi spotkać się z tym oto pięknym młotkiem.

zmiany 263

Napownica moja ulubiona

Uwielbiam ten sprzęt. Za każdym razem, gdy uzupełniam braki w napach lub springach, dokupuję kolejne końcówki. Tym razem padło na wycinaki i nowe rozmiary oczek. I z przyjemnością wykorzystałam część z nich właśnie dziś. Kto ma taki sprzęt to wie, jak bardzo jest przydatny przy szyciu.

zmiany 263

A co to?

To wieszaczek. I tak, jest on dziś niezbędny do tego, aby pracować nad nowym projektem. Ale po co jest mi potrzebny, do czego mi służy, opowiem niebawem.  Mam nadzieję, że będziecie tym zachwyceni. Ale efekt mojej współpracy z wieszakiem obejrzą testerzy. Mam nadzieję, że się domyślą gdzie i jak go użyłam.

zmiany 263

Czarne gumki z zakuwką.

Przyznam szczerze, że troszkę się ich naszukałam. W internetach są, to fakt oczywisty. Ale chciałam je obejrzeć, dotknąć i wybrać odpowiednią grubość. Nie mogły być za cienkie ani zbyt grube. Przeszukując bliskie mi okolice przypadkiem natknęłam się na firmę, którą mijam niemal codziennie spacerując z psem. I tak oto trafiłam do miejsca na świecie, gdzie ludzie zajmują się tylko tym. Przez cały dzień zakuwają gumki w różnych kolorach, grubościach i długościach. Wyobrażacie sobie, firma, która tylko i wyłącznie zakuwa końcówki na gumkach? Ale jakie przydatne gumki, dla naszego nowego szablonu drukowanego po prostu niezbędne!

zmiany 263

Dwa pierwsze zamówienia testerów

Dwa pierwsze są już wydrukowane i spakowane. Aby mi się nie pomyliły, doczepiłam karteczki z moimi notatkami. Te kartki oczywiście zostaną usunięte przed wysyłką. Całość opakowania pozostawię jeszcze na chwilę malutką tajemnicą. Ale już widać gumki, które są niezbędne w pewnym momencie. Pudełeczko zamyka się bez nich, ale one będą bardzo przydatne i spełniać będą bardzo ważną funkcję. Mam nadzieję, że testerzy wezmą sobie do serca sprawdzenie tego miejsca. Liczę na to.

zmiany 263

Oto testerzy

Do przetestowania drukowanych szablonów potrzebujemy 12 osób. Nie wszystkie szablony zostaną wysłane już dziś. Po pierwsze czekam na informacje o tym, jaki model i w jakim rozmiarze tester pragnie wypróbować. A po drugie, kilka szablonów zostanie przygotowanych w pewien specjalny sposób, i potrzebuję na to jeszcze kilku dni. Niezależnie od tego, czekam na adresy i info o modelu do druku. A poniżej lista wraz z informacją, gdzie nasz tester zgłosił się do tej odpowiedzialnej roli. 

 1. Malboraczka (papavero.pl) - wydrukowane - spakowane
 2. Camilleee (papavero.pl) - wydrukowane- spakowane
 3. Kamma (papavero.pl)
 4. Babydelfi (papavero.pl) - wydrukowane- spakowane
 5. Łukasz P. (FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 6. Anna B.(FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 7. Ela K.(FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 8. Emilia G. (FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 9. Sylwia L.(123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 10. Iza K. (123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 11. Małgorzata M. (123 szyjesz Ty)
 12. Angelika F.(123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 13. Omikrona, za rozwiązanie zagadki w komentarzu z tego artykułu. - wydrukowane- spakowane

Testerzy, proszę się nie bać tego, że trzeba będzie pokazać uszytą rzecz. Możecie wybierać bez lęków. To nie jest krawieckie wyzwanie. Będę od Was oczekiwać opisu wrażeń na temat samego produktu, czyli wydrukowanego szablonu. Zrobienia zdjęcia szablonu, opakowania itp drobnostek. Bez lęków można wybierać szablony, nawet trudne.