Babydelfi w pięknej kiecce

Oto Odważna Walkiria. Model 0736, uszyta z szablonu na większy biust. Dla mnie rewelacyjna sprawa z większymi biustami, nie muszę kombinować i przerabiać, w czym nie jestem dobra :-) W kolejce jeszcze czekają dwie sukienki na większy biust, tylko ostatnio permanentnie brak mi czasu.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć   Kliknij aby powiększyć

Małagoska1 w dwóch równie uroczych

Z przyjemnością korzystam z nowej biustowej rozmiarówki. Dzięki podziałowi na wzrost i obwody w biuście w zasadzie mogę szyć sukienki na siebie w ciemno. Jedyna rzecz na którą zwracam uwagę, to wysokość biustu. Sukienki ze zdjęć są odszyte dokładnie wg. szablonu, nie zmieniłam dosłownie nic. Zdjęcia nie są najwyższych lotów, ale zrobiłam co mogłam by było widać, jak wyglądają te kiecki na sylwetce. Oto  Naprawiona sukienka. Model 0407.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć   Kliknij aby powiększyć

Bystra Sophia. Model 0737. Dwie "Zofie" wrzuciłam do albumu papavero już dawno, chabrowa jest prosto spod maszyny. Przyznam się szczerze, że sprawdziłam jak leży dopiero po odprasowaniu dolnej listwy.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć   Kliknij aby powiększyć

Papaverowe trzy grosze.

Dziewczyny, bardzo dziękuję za zdjęcia i opinie. Cieszę się, że korzystacie z różnych typów biustów. Że wszystko na Was pasuje a szycie stało się przyjemniejsze. Takie zdjęcia ogromnie cieszą moje serce. Szczególnie, gdy tak pięknie wyglądacie w nowych sukienkach.