W pierwszym notowaniu wybraliście ten oto rysunek. Przy jego opisywaniu wskazałam jako moje faworytki niebieską sukienkę oraz, ewentualnie, górę brązowej. Już teraz mogę powiedzieć, że przygotowany został szablon na sukienkę granatową. I jak to w życiu bywa, identyczna nie będzie. Ale na pewno będzie śliczna. Już nie mogę doczekać się Waszych realizacji. Niebawem szablon, który powinien uszczęśliwić głosujące osoby.

Dziś nie pokażę Wam sukienki. Jeszcze pozostało mi przy niej kilka pociągnięć pędzlem... a raczej kilka ściegów maszyną. Zdradzę tylko początki jej modelowania na płasko. Oto bardzo wczesny etap modelowania jej części składowych. Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać w całości? Mam nadzieję, że tak. Liczę również, że z zainteresowaniem będziecie śledzili moje opisy dotyczące HOT 18. Zamierzam Wam opowiedzieć o powstawaniu tych rzeczy. Pokażę trochę zdjęć od kuchni. Jak już wybieracie modele, to macie prawo wiedzieć, co się z nimi dzieje. Stąd ta pierwsza relacja w postaci niedokończonego szablonu. A przy kolejnych okazjach z tą zabawą związanych, pokażę Wam jak szyją się Wasze zachcianki, jak się fotografują, a może nawet minę admina, który ogląda nowe ciuszki z HOT18. Kto wie!

HOT18

Komentarze

papavero
#5 papavero 2015-07-01 10:38
Cytuję BeataWiniecka:
Zgłaszam sukienkę - zebrę i proszę mnie policzyć jako 100 głosów ( a co, nie można:)?)

Trzeba na nią zagłosować pod zdjęciem. Można raz dziennie oddać głos :-) Trzeba namówić 99 koleżanek :P Będzie 100 :D
BeataWiniecka
#4 BeataWiniecka 2015-07-01 10:34
Zgłaszam sukienkę - zebrę i proszę mnie policzyć jako 100 głosów ( a co, nie można:)?)
papavero
#3 papavero 2015-06-29 15:51
Znaczy się tak ogromna przez admina, ja protestowałam i prosiłam, aby to był jeden projekt na 2 tygodnie, potem błagałam o jeden projekt na 10 dni. Ale admin zarządził 1 na tydzień i kazał mi się pogodzić z jego rozporządzeniem. :D
papavero
#2 papavero 2015-06-29 15:50
W każdym tygodniu pięć najniżej ocenionych odpada z zabawy. Reszta przechodzi na następny tydzień, więc ma kolejną szansę. Realizowany będzie jeden projekt tygodniowo, to i tak ogromna władza po Waszej stronie.
Niteczka82
#1 Niteczka82 2015-06-29 15:48
A co się stanie z resztą pozycji z pierwszego notowania, czy będą kiedyś przez Papavero konstruowane, czy mamy o nich zapomnieć?