Więcej szablonów

Zacznę od tych najważniejszych zmian, które to są dla Was najbardziej interesujące. Szablonów będzie po prostu więcej i w znacznie szerszej rozmiarówce. Widzieliście już rozmiarówkę dziecięcą, która tak naprawdę składa się z 84 rozmiarów. A jeśli ktoś nie widział, zapraszam do kliknięcia na poniższą białą dziecięcą sukienkę lub do poczytania o rozmiarówce w specjalnym artykule o dzieciach. Również damska rozmiarówka na stałę zmieni się w 55 zamiast 11 rozmiarów. Szara szyfonowa bluzka to jeden z takich już gotowych przykładów. A szczegółowe tabele rozmiarów dostępne są w stałym miejscu, do którego zawsze znajdziecie odnośnik na samej górze artykułu z wykrojem do pobrania. Czyli tutaj papavero.pl/article?id=276.

Szablonów będzie więcej. Nie tylko rozmiarów, ale samych szablonów i artykułów z nowymi pięknymi modelami do uszycia. Ta ilość będzie się stopniowo zwiększać, aż kiedyś uzyskamy taką tradycję codziennej porannej kawki przy nowym szablonie. W chwili obecnej ta ilość zostaje ustalona na minimum 3 szablony tygodniowo (dwa nowe i jeden uaktualniony z archiwum) i tego będziemy się trzymać. I jeśli nawet trafi nam się jakiś poślizg i szablon nie pojawi się w środę, to przedłużymy sobie tydzień pracy do soboty. W tej kwestii będziemy trzymać wysoki poziom niezależnie od pogody.

Darmowe i płatne

Darmowe pliki nie wymagają posiadania wykupionej subskrypcji. Jeśli możesz coś pobrać bez wcześniejszego opłacenia, oznacza to, że jest to plik darmowy.

Za co pobierać będziemy opłaty? Za dodatkowe rzeczy, które pojawią się do pobrania. Spójrzmy proszę na poniższy moduł do pobierania plików. Tą bluzkę można bez jakichkolwiek opłat pobrać dla wzrostu 156cm. Doskonale jednak rozumiemy setki osób, które piszą do nas prośby o przygotowanie szablonów na wyższe lub niższe osoby.  Postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym życzeniom i od teraz szablony będą dostępne w pełnej rozmiarówce. Również pod względem wzrostów. Te dodatkowe wzrosty będą płatną opcją. Mam nadzieję, że to ułatwi Waszą pracę przy krojeniu materiałów.

w_bka_16_19.jpg

Bluzka z kołnierzykiem i poszerzanymi rękawami.

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Wzrost
Rozmiar

1 pobranie i opis oferty

W powyższym panelu widzimy cenę oznaczoną jako "1 pobranie". Takie jedno pobranie oznacza, że możesz pobrać wszystkie pliki dotyczące jednego wzrostu (w ramach jednego typu budowy sylwetki) w wybranym modelu. Jeśli więc masz 174 cm wzrostu, to naprawdę nie będziemy wnikać, ile masz w obwodach. Wybierając wzrost 174 cm możesz pobrać wszystkie rozmiary od 32-52 lub tylko jeden wybrany. A jeśli wybierzesz jeden a za chwilę schudniesz lub przytyjesz, to reszta rozmiarów będzie na Ciebie tutaj czekać. Raz opłacony wzrost pozostanie dla Ciebie po prostu dostępny.

Wybierając jeden z planów naszej oferty to Wy decydujecie, na ile szablonów macie ochotę. Przygotowaliśmy dla Was rozwiązania zarówno takie, które zapokoją szycioholików, jak i tych, którzy mają tylko czasem ochotę na szycie. Obejrzyjmy je teraz wspólnie.

Pobrania na żądanie. Z pobraniami na żądanie jest tak, jak z urlopem na żądanie. Bierzemy kiedy chcemy w ciągu roku od zakupienia. A dodatkowo decydujemy już na początku, ile takich pobrań mamy ochotę zrealizować. Kupując 5 pobrań możesz je zrealizować w dowolnej chwili w ciągu roku od nabycia. Pliki na żądanie dostępne są również z liecencją rozszerzoną. Licencja rozszerzona umożliwia produkcję odzieży w celach komercyjnych. Jeśli prowadzisz firmę produkującą odzież i potrzebujesz szablonów w celach komercyjnych, wybierz ten rodzaj licencji.

Plan miesięczny.  W tym przypadku wybierasz ilość pobrań, które możesz zrealizować w ciągu miesiącą od zakupu. Pamiętaj proszę, że nie liczymy miesięcy kalendarzowych. Jeśli zakupisz plan miesięczny w połowie miesiąca to jego termin ważności wypadnie w połowie następnego miesiąca. Nie przejmuj się obliczaniem tej końcowej daty, za moment pokażę, gdzie będzie ona doskonale widoczna.

Plan roczny. Jeśli lubisz szycie i masz ochotę na więcej pięknych rzeczy przygotowaliśmy na tą okazję plan roczny. Tutaj również decydujesz, jak dużo szablonów potrzebujesz miesięcznie. Jeśli szyjesz mało wybierz 4 pobrania miesięcznie. Jeśli jednak szyjesz więcej, jeśli lubisz wykonywać nowe rzeczy dla męża, siostry, dzieci, babci i będziesz potrzebować więcej pobrań, zadecyduj, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Każdego miesiąca przez rok będziesz mieć dostępną wybraną ilość pobrań. Pamiętaj, że pobrania nie przechodzą na kolejne miesiące, dlatego zapraszamy do nas każdego miesiąca.

Ważne terminy

Pod każdym panelem umożliwiającym pobranie szablonu widoczna będzie spersonalizowana informacja dotycząca posiadanych subskrypcji.  Poniżej widoczne są subskrypcje przypisane do mojego konta. Pierwsza z nich to licencja standardowa. Zakupiłam roczną subskrypcję w ubiegłym miesiącu, co pokazuje kolumna u/o. U/o to tak w skrócie umowa/okres. Umowa została zawarta na 12 miesięcy a jest to drugi okres (miesiąc) subskrypcji. Czyli 12/2. W każdej chwili będziecie widzieć, w którym momencie subskrypcji jesteście. Pula, to ilość pobrań w miesiącu wybrana z oferty. Wybrałam 6 pobrań miesięcznie a zostało 5. Dlaczego? Otóż pobrałam sobie bluzkę w rozmiarze 174. Czy widzicie jaki zapis pojawił się przy rozmiarze 174? Zapłacony. Cały wzrost jest opłacony i mogę tutaj później wrócić i pobrać kolejne z opłaconych rozmiarów dla 174.

Admin przypisał mi też licencję rozszerzoną. Na 10 lat. Dzięki temu mogę pobierać szablony w licencji rozszerzonej i produkcją masową zalać Chiny swoimi wyrobami. To również jest wyjście na przeciw naszym klientom. Zamiast zamawiać u nas szablon do komercyjnej produkcji odzieży i płacić dość spore kwoty za taką usługę, proponujemy wybranie z dostępnych modeli. Takie szablony są nie tylko tańsze ale dostępne od ręki, bez utraty cennego czasu w Waszych firmach.

Plany na przyszłość

Tak jak wspomniałam powyżej, każdy tydzień przyniesie nam przynajmniej dwa krwieckie szablony do pobrania, które będą zawierały jeden darmowy wzrost. Admin mnie przekonał do społecznej sprawiedliwości i ten wzrost będzie za każdym razem inny. To nam zapewnia ciągłość naszej dotychczasowej przygody z Wami. Darmowa fantastyczność naszego portalu nie zostaje ani trochę ograniczona. A raczej  poszerzona o zadbanie o różne babeczki w różnych wzrostach.

Część dodatkowa będzie dostępna w ramach planów miesięcznych, rocznych i pobrań na żądanie. W najbliższym czasie część dodatkowa będzie stanowiła przede wszystkim kolejne rozmiary do proponowanych modeli. Tak jak w powyższej przykładowej bluzce. W chwili obecnej trwają jednak intensywne prace nad częścią szablonów, które stanowić będą ten trzeci w tygodniu. Bo jak część z Was zauważyła, uparcie piszę o standardzie dwóch, a od czerwca są to trzy szablony na tydzień. Ten trzeci w tygodniu będzie dostępny jedynie dla posiadaczy naszych subskrypcji. Ten trzeci szablon będzie oferował dodatkową funkcjonalność. Do grupy tych szablonów dołączą problemy nietypowych sylwetek czyli różne odstępstwa od sylwetki standardowej. Jedną z pierwszych naszych wad, a raczej zalet, będzie duży biust, który pojawi się tutaj w postaci fajnych szablonów. Z czasem zajmę się wadami postawy, sylwetkami otyłymi i innymi historiami. Jednak na początek tej grupy trzeciego szablonu pojawi się kilka modeli, w których jak z klocków będziecie mogli budować inne wymieniając elementy między sobą. Takie modułowe szablony do swobodnej wymiany części elementów pomiędzy nimi. To są plany, które nie wejdą w życie od razu. Przez najbliższe tygodnie możecie oczekiwać trzech szablonów w którym jeden wzrost będzie za darmo.

Poszerzeniu o dodatkowe rozmiary ulegać będą również te szablony, które na stronie już widnieją. Plan jest taki, że zajmować się będę nimi od najnowszego wstecz. Jednak w tej kwestii również będę wysłuchiwać Waszych preferencji. I tak na warsztacie mam trzy w chwili obecnej. Kombinezon zamiast, bluzkę negatyw i (nie)nudną sukienkę. Potem jest antylopa. A potem kolejno lub w razie jakichś sugestii coś innego ważnego.

Rabat na start

Przypominam, że dla 100 pierwszych osób, które zdecydują się na zostanie naszymi subskrybentami, mamy rabat w wysokości 10%. Wystarczy przy zakupie wpisać w odpowiednim miejscu (na pewno go nie przeoczycie, znajduje się w podsumowaniu zamówienia) hasło: rabat10   A przy okazji bardzo dziękujemy tym osobom, które już zdecydowały się dołączyć do grona pierwszych subskrybentów nowych treści. Szczególnie tym, którzy nimi zostali zanim jeszcze rozgorzała wczorajsza dyskusja na temat zmian. To dla nas bardzo motywujące, że macie do nas tyle zaufania.

A w przypadku kolejnych pytań, z przyjemnością na nie odpowiem uzupełniając ten artykuł. Dlatego proszę pytać i chwalić nas za to, że portal będzie się rozwijał. Bo więcej naszej pracy będzie skutkowało ciekawszymi treściami i jeszcze fajniejszymi szablonami, poradami, krawieckimi ciekawostkami. Czekam też na informacje, które szablony powinny na początek otrzymać szerszą rozmiarówkę. Tylko proszę nie mówcie, że wszystkie 600, bo ja na każdy z nich potrzebuję około 3 godzin pracy do stworzenia wszystkich pdfów.

Komentarze

papavero
#75 papavero 2017-09-01 14:33
Cytuję FF:
Gdzieś kiedyś mi mignęło o ewentualnych zniżkach dla osób przedłużających subskrypcję na kolejny rok - temat umarł czy zastanawiacie się jeszcze?
I dodatkowo mam pytanie, czy jest szansa na subskrypcję roczną, ale z dwoma pobraniami miesięcznie.

Ta opcja jest gdzieś na liście adminowej. W chwili obecnej trzeba się po prostu na priv upomnieć.

Co do ilości pobrań, w chwili obecnej nie ma takiej opcji i nie bierzemy tego pod uwagę.
FF
#74 FF 2017-09-01 13:21
Gdzieś kiedyś mi mignęło o ewentualnych zniżkach dla osób przedłużających subskrypcję na kolejny rok - temat umarł czy zastanawiacie się jeszcze?
I dodatkowo mam pytanie, czy jest szansa na subskrypcję roczną, ale z dwoma pobraniami miesięcznie.
papavero
#73 papavero 2017-05-04 13:06
Cytuję Memphis:
Cytuję papavero:
Cytuję Memphis:
Witam, nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam- z treści artykułu wynika, że jeden podstawowy rozmiar z każdego modelu jest bezpłatny, a płatne są dodatkowe rozmiary. Tymczasem u mnie wszystkie modele są płatne- nawet zalinkowana bluzeczka nie ma bezpłatnej wersji dla wzrostu 165cm. Czy coś się zmieniło od zeszłego roku, kiedy pisany był artykuł?

Do przetestowania nowości mamy bezpłatny szablon na sweterek https://papavero.pl/article?id=1934 :-)

Ok, dziękuję, zaraz pooglądam :) Rozumiem, że jeśli chciałabym ściągnąć sobie jednorazowo więcej modeli, to najlepiej wybrać pakiet na 1 miesiąc np. na 6 pobrań, tak?

Tak :-)
Memphis
#72 Memphis 2017-05-04 13:05
Cytuję papavero:
Cytuję Memphis:
Witam, nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam- z treści artykułu wynika, że jeden podstawowy rozmiar z każdego modelu jest bezpłatny, a płatne są dodatkowe rozmiary. Tymczasem u mnie wszystkie modele są płatne- nawet zalinkowana bluzeczka nie ma bezpłatnej wersji dla wzrostu 165cm. Czy coś się zmieniło od zeszłego roku, kiedy pisany był artykuł?

Do przetestowania nowości mamy bezpłatny szablon na sweterek https://papavero.pl/article?id=1934 :-)

Ok, dziękuję, zaraz pooglądam :) Rozumiem, że jeśli chciałabym ściągnąć sobie jednorazowo więcej modeli, to najlepiej wybrać pakiet na 1 miesiąc np. na 6 pobrań, tak?
papavero
#71 papavero 2017-05-04 11:26
Cytuję Memphis:
Witam, nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam- z treści artykułu wynika, że jeden podstawowy rozmiar z każdego modelu jest bezpłatny, a płatne są dodatkowe rozmiary. Tymczasem u mnie wszystkie modele są płatne- nawet zalinkowana bluzeczka nie ma bezpłatnej wersji dla wzrostu 165cm. Czy coś się zmieniło od zeszłego roku, kiedy pisany był artykuł?

Do przetestowania nowości mamy bezpłatny szablon na sweterek https://papavero.pl/article?id=1934 :-)
Joanna205
#70 Joanna205 2017-05-04 10:59
Cytuję Memphis:
Witam, nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam- z treści artykułu wynika, że jeden podstawowy rozmiar z każdego modelu jest bezpłatny, a płatne są dodatkowe rozmiary. Tymczasem u mnie wszystkie modele są płatne- nawet zalinkowana bluzeczka nie ma bezpłatnej wersji dla wzrostu 165cm. Czy coś się zmieniło od zeszłego roku, kiedy pisany był artykuł?

Tak nowe sa płatne i wszystkie piprawione również.
Memphis
#69 Memphis 2017-05-04 10:54
Witam, nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam- z treści artykułu wynika, że jeden podstawowy rozmiar z każdego modelu jest bezpłatny, a płatne są dodatkowe rozmiary. Tymczasem u mnie wszystkie modele są płatne- nawet zalinkowana bluzeczka nie ma bezpłatnej wersji dla wzrostu 165cm. Czy coś się zmieniło od zeszłego roku, kiedy pisany był artykuł?
Joanna205
#68 Joanna205 2016-10-31 19:55
Cytuję Gośka:
kupiłam pobranie na miesiąc i zostało mi jeszcze dwa pobrania do 8 listopada, na razie nic mi nie pasuje do pobrania czy w takim wypadku pobrania mi przepadną (po 8 listopada)?

Raczej tak
Gośka
#67 Gośka 2016-10-31 19:10
kupiłam pobranie na miesiąc i zostało mi jeszcze dwa pobrania do 8 listopada, na razie nic mi nie pasuje do pobrania czy w takim wypadku pobrania mi przepadną (po 8 listopada)?
Gośka
#66 Gośka 2016-10-08 10:44
dziękuję :-) , bałam się kliknąć żeby nie namieszać :-)