Czarna pleksi

Zamówiłam jeden komplet. Tak na próbę. Ale gdy tylko przyszedł, wiedziałam, że to jest TO! Piękna głęboka czerń. To krzywiki, które spodobają się estetom. Albo tym, którzy przeźroczyste krzywiki ciągle gdzieś gubili. Te rzucają się w oczy z drugiego końca pracowni. Przepiękne, prawda? Błyszczą się cudnie. Odbijają światło i zachowują się jak czarne lustro. Spójrz na zdjęcie i jego lewą dolną część. Czy widzisz odbity w krzywikach wielki ośmiokątny biały softbox? Światło odbija się tak pięknie w tej głębokiej czerni, żę widać nawet zagięcia na białym materiale.

Krzywiki krawieckie. Czarna pleksa

Folia ochronna

Krzywiki do transportu pokryte są ochronną folią. Niech więc nikogo nie zdziwi, że po otwarciu paczki będą się prezentowały zupełnie inaczej niż w postaci czarnych błyszczących kształtów. Poniżej widoczna jest jedna strona krzywików pokryta właśnie białą folią. Kolor tej folii jest przypadkowy. Czasem może być pokryta różnymi napisami. Ważne jest to, że należy ją zdjąć przed rozpoczęciem pracy z krzywikami.

Krzywiki krawieckie. Czarna pleksa

Tu też jest folia!

Folia ochronna może być przeźroczysta. I tutaj widać, że tak się stało w przypadku tego kompletu. Krzywiki nie są porysowane, to jedynie załamania na ochronnej folii. Po jej zdjęciu zostanie wydobyte piękno całego błyszczącego czarnego produktu.

Krzywiki krawieckie. Czarna pleksa

Dodatkowy krzywik.

Oto krzywik, który jest gratisem do zestawu sześciu krzywików z książką. Taki zestaw możesz zakupić tutaj www.sukienka-idealna.pl. Krzywik ten nie jest sprzedawany osobno.

Krzywiki krawieckie. Czarna pleksa

Komplet krzywików zawsze jest w pokrowcu.

Niezależnie od tego, czy zamówisz komplet 6 krzywików, czy komplet składający się z  7 sztuk wraz z książką, otrzymasz do nich uszyty przez nas pokrowiec. Wykonany z milutkiej alkantary zadba o to, aby krzywiki miały w środku ciepło i miękko. Pikowana alkantara jest bowiem wyposażona w mięciutki puszek od spodu, który dba o krzywiki.

Krzywiki krawieckie. Czarna pleksa

Komentarze

papavero
#3 papavero 2019-08-30 08:27
Cytuję Martinotta:
Szkoda, że kupiłam książkę tydzień wcześniej bo bym się załapała się na promocję ale książka jest super :)

Bardzo się cieszę, że książka się podoba. Promocja zaskoczyła również mnie, nie spodziewałam się obniżki u dostawcy :-) A to dzięki temu mogę aż tak obniżyć cenę produktu.

Cytuję Joanna205:
Sobie kupilam i ja

No i super :-) Niech się konstruuje przyjemnie.
Martinotta
#2 Martinotta 2019-08-30 07:58
Szkoda, że kupiłam książkę tydzień wcześniej bo bym się załapała się na promocję ale książka jest super :)
1
Joanna205
#1 Joanna205 2019-08-29 14:35
Sobie kupilam i ja