Przegląd przyszłości rozpoczynamy od bluzki w kropki. Oto model, który posłużył do próbnych przeszyć. Początkowo szpic z przodu był znacznie niżej i inaczej wyprofilowane były rękawy. Tej starej wersji Wam nie pokażę, nie ma jej, została poprawiona. Potem całość została skrócona do wersji idealnej. I tej wersji też Wam teraz nie pokażę. Podkusiło mnie, aby zmienić raz jeszcze i popsułam. Poniżej widoczna jest więc bluzka z przykrótkim i źle wyprofilowaną linią dołu całości. Zarówno rękawa jak i dołu bluzki. Tak to wygląda, czasem się przedobrzy. Na szczęście na szablonie wszystko jest jasne, gotowe bluzki zostaną uszytę z poprzednią wersją, czyli ta idealną. A Wam pokazuję ten drobny mankament z bluzką w kropki.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Tutaj miałam ogromny problem. Wybraliście dziwaczny rękaw. I cóż ja miałam z nim zrobić? Otóż pewnego dnia przyszło małe natchnienie, że te dziwactwa mogą być tylko opcją. I tak właśnie będzie. Poniżej widoczna jest bluzka ze skrzydełkami. Na każdym ramieniu skrzydełko jest inne. Uszyte jest tak po to, abym mogła zobaczyć. Zauważcie jak ważny jest model próbny. Przeszyłam dwa różne i widzę, który mi się bardziej podoba. Oczywiście bluzka będzie uszyta, tak jak i pozostałe próbne wersje, na nowo.  Z innego materiału, z innymi wykończeniami, po wszelkich poprawkach. Ale widać już, jak mniej więcej kształtuje się jej zarys. Bluzka bez fantazyjnych ozdobników również będzie ciekawa, obiecuję. Jeśli ktoś nie będzie miał ochoty na bufiasty rękaw lub ozdobniki nad nim, to pozostałe cięcia będą naprawdę sprytne i ładne. A Wam który rękaw się podoba, czy tak samo jak mi ten po prawej stronie zdjęć?

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Spodnie to koniec kwietniowych zapowiedzi. Czas aby pojawiły się na papavero.pl w ciekawej letniej wersji. Prace nad nimi dopiero się rozpoczną. Rzetelnie przejrzę to, co wybraliście w HOT18 i zastanowię się, jak Was porozpieszczać w tej kwestii. Dlatego już teraz możecie szykować fajne materiału na fajne damskie spodnie. Niekoniecznie z denimu jak te poniżej, te tylko dla przyciągnięcia Waszej uwagi.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (1 głos)
1110 wyświetleń

Komentarze

Hekate16
#6 Hekate16 2018-04-03 16:35
Mi się prawy rękaw spodobał, a dokładnie to "stójka" dookoła rękawa :) może jakby dodać do tego normalny rękaw nie taki bufiastymi byłoby jeszcze fajniej :)
Dorotkas
#5 Dorotkas 2018-04-03 15:27
Bluzka fajna zobaczymy jakie spodnie będa :-)
camilleee-1986@wp.pl
#4 camilleee-1986@wp.pl 2018-04-03 13:58
Podoba mi się szara bluzka z rękawem po prawej stronie. A co do spodni to chinosy .... hmmm pomarzyć też można.
papavero
#3 papavero 2018-04-03 13:44
Cytuję Martonela:
Ja czekam na spodnie... A co nas dziś czeka? :-)

Dziś w papavero mamy poniedziałek. Szablon dopiero jutro :-)
Martonela
#2 Martonela 2018-04-03 12:58
Ja czekam na spodnie... A co nas dziś czeka? :-)
papNatusia
#1 papNatusia 2018-04-03 12:20
Od rana czekałam na zapowiedzi:)

Nie lubię ozdobnych rękawów, ale w drugiej bluzce bardzo spodobał mi się prawy rękaw (zanim przeczytałam pytanie:) Czekam więc z niecierpliwością na tę bluzkę:) I spodnie:)