Rozmaryn

Oto fason sukienki, który jest ponadczasowy i naprawdę uniwersalny. Sprawdzi się zarówno w letnich jak i zimowych stylizacjach. Posłuży jako sukienka codzienna ale z odpowiednich materiałów może stać się piękną wieczorową sukienką. A przedłużona sprawdzi się jako piękna suknia balowa. W białym kolorze może również zostać tą najważniejszą suknią ślubną.

Jesień idzie, nie ma na to rady. I podreptać do chaty po dróżce w sukience z kapturem... a pulowerka nie będzie niestety.

To słowo brzmiało mi dziwnie od momentu, gdy usłyszałam je po raz pierwszy. Nieodparcie kojarzyło mi się z powycieranymi jeansami. Dekatyzowane to było dla mnie słowo zarezerwowane dla spodni i katan noszonych w latach mojego dzieciństwa, czyli 80-tych ubiegłego wieku. Teraz już się przyzwyczaiłam, że ten termin służy nie tylko do określenia modnych spodni tamtych lat. Ale i tak, gdy je słyszę, przypominam sobie moją pierwszą kurtkę z denimu.

Dziś dwa w jednym. Czyli relacja z postępów nad pracami związanymi z Waszymi gorącymi modelami oraz malutka lekcja szycia.

Zrobiłam sobie zdjęcie w tej bluzce, gdy nie była jeszcze rozprasowana po szyciu. I ona gdzieś się teleportowała. Przeszukałam wszystkie kąty i nie ma jej. Przyznać się, do kogo się teleportowała, kto w niej chodzi zamiast mnie? Ta osoba jest proszona o zrobienie bluzki po uprasowaniu, no chyba, że ją odteleportuje do naszej pracowni. Kto jest winny, zapraszam z bluzką na dywanik. Wypijemy z Panią Chochlikową kawę z papaverowego kubka na zgodę.

Spodobał Wam się szablon dziecięcej sukienki, jednak potrzebę zgłosiłyście dla starszych babeczek na takie cięcia. Oto i one na sporo większej modelce.

Lato przybywaj! Ja mam już dla Ciebie nową bluzkę. Taką prostą, bez zbędnych ozdób. Cieniutką i przewiewną z delikatnej bawełny. Lato przybywaj, ja już Cię chcę.

Admin został dzisiaj moim osobistym fotografem. Jak już fotografował, to grzecznie zapytałam, czy mu się podoba... kamizelka oczywiście. Stwierdził, że wygląda jak ciuszek z bajki o jaskiniowcach. No cóż, kamizelka służy mi dzielnie do spacerów z psem. Chodzimy po łąkach i polach więc możecie spać spokojnie, Pani Flinstone nie stanie na Waszej drodze.

Niby prosta koszula. Bez dodatków specjalnych i fajerwerków. Jednak tym razem na pewno przyda się naszym biuściastym modelkom. Był czas na superbiuściaste a teraz przyszedł czas na biuściaste.

Przyszedł czas na przegrupowanie/pogrupowanie Waszych biustów. Nowa tabela z rozmiarami pozwoli Wam rozszyfrować dla kogo tak naprawdę jest ta bluzka oraz co oznaczają x, xy oraz xyz i skąd tak naprawdę się wzięły w naszym papaverowym życiu. Ich wygląd nie jest zupełnie przypadkowy chociaż ma więcej wspólnego z czymś zupełnie innym niż Wasze piersi.

Taki niby żakiet, czyli wdzianko. Bez podszewki, bez kołnierza, bez wyłogów. Nawet bez guzików, gdyż ma być zawsze rozpięty. Z cięciami, w które wedle życzenia można schować kieszenie lub ozdobić kontrastową stębnówką. Szyje się łatwo i szybko wygląda efektownie i czeka na wiosenne sukienki lub zimowe golfy.

Jeśli masz ochotę na szycie razem z nami, to naprawdę jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Lubimy dzielić się wiedzą i umiejętnościami i chcielibyśmy, aby wszystkie pomoce były dla Ciebie jak najbardziej pomocne. Dlatego dziś przedstawimy dokładną instrukcję dotyczącą naszych wykrojów do pobrania. W tym miejscu znajdziesz również wszystkie wskazówki i wyjaśnienia dotyczące oznaczeń, które znajdują się na wykrojach.