Okiana

Kto ma ochotę na koszulkę z dekoltem w kształcie litery V. Aneta tym razem wybrała właśnie taki do przedstawienia etapów szycia. Śmiało pytajcie, jeśli coś jest niejasne.

Papaverowy moduł do tworzenia wizualizacji jest bardzo prosty w obsłudze. Ma tylko kilka opcji ale za to naprawdę fantastycznych. Z ich pomocą sprawdzisz jak będzie wyglądała Twoja nowa odzież jeszcze zanim skroisz materiał. Pozwoli to zaoszczędzić czas i materiały. Od dziś już nic nie będzie przypadkiem po zszyciu. Nic Was nie zaskoczy a szycie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Bluza z kieszenią i kapturem już dla nikogo nie będzie tajemnicą. Katkos123 uszyła i przedstawiła cały proces w pięknym przewodniku. I chociaż to najnowszy przewodnik, to zostaje wrzucony od razu. Taki jest śliczny i przydatny.

To, że jeden kolor pasuje do drugiego, a do trzeciego już nie, to oczywiste. Tego mi wyjaśniać nie trzeba. Ale mój matematyczny umysł kazał mi założyć, że jeśli pierwszy kolor pasuje do drugiego i do trzeciego, to trzeci i drugi pasują do pierwszego. Okazuje się, że jednak ta kolorowa teoria jest bardziej zagmatwana. No bo pierwszy do trzeciego pasuje, ale trzeci do pierwszego nie. Ale drugi i pierwszy pasują do siebie w obie strony. Ale przejdźmy do rzeczy, już tłumaczę jaśniej coś, czego nie pojmuję. Czyli nie wiem, ale się wypowiem.

Pokażę Wam dziś specjalistyczne narzędzie, służące do wykonywania pomponów. Będę też gorąco polecała firmę, która je wyprodukowała. Zachęcam do nabycia.

Pokażę Wam etapy pracy nad dziecięcą bluzą z HOT18. Bluza damska powinna zostać uszyta dokładnie tak samo, dlatego ten przewodnik powinien Wam pomóc w obu modelach.

Poznajcie moją kolejną bluzkę, która powstała wraz z poprzednimi kobaltowymi wersjami damskiego T-shirtu. Ta ma nieco inny odcień niebieskiego. Ma też dłuższe rękawy i jest o wiele szersza. Dzięki temu jest niesamowicie wygodna. Meet my next blouse, it was created together with those previously shown cobalt versions of lady's T-shirt. It is made from a slightly different shade of blue fabric, sports longer sleeves and it is much wider. All in all it is much more comfortable.

Dwie po prostu szyje się szybciej niż jedną. Dlatego od czasu do czasu pozwalam sobie od razu machnąć z pięć na raz. I właśnie tym razem tak było. Powstało pięć. Dwie zobaczycie dzisiaj, kolejne trzy w innych artykułach. A wszystko przez to, że jak już mam granatowe nici na owerloku to warto uszyć więcej niż jedną niebieską rzecz.

Lato przybywaj! Ja mam już dla Ciebie nową bluzkę. Taką prostą, bez zbędnych ozdób. Cieniutką i przewiewną z delikatnej bawełny. Lato przybywaj, ja już Cię chcę.

Dziś zajmiemy się konstrukcją czapki z daszkiem. Podobno ma dotrzeć do nas słoneczne lato, musimy być przygotowani.

Nieco pocięty przód, wysoka stójka i prosty długi rękaw. Jest tak gorąco, że aż nie chce mi się wierzyć w to, że chciałyście bluzę. A jak tylko ktoś uszyje ten model, to otrzymacie jego modyfikację do wersji raglanowej.

Koszulę uszyta przez Klarr mogliśmy już obejrzeć na naszej stronie. Tym razem prześledzimy dokładnie jak powstały w niej ozdóbki. Dzięki temu krótkiemu przewodnikowi każda z Was będzie mogła wykonać pięny żabot i ciekawe riuszki. Chociaż bluzka ta powstała w naszej pracowni również w kolorze ecru, to czarna wersja podoba nam się bardziej i cieszy nas to, iż Klarr również się na nią zdecydowała.