NicoleS

To będzie kaptur do samodzielnego wykonania. Również pod względem konstrukcji. Sprytne papaverowiczki sobie uszyją a leniwe będą marznąć w uszy.

To miała być ostatnia część konstrukcji biustonosza. Za sprawą Waszego zainteresowania, będzie jeszcze jedna. Tym razem wymodelujemy jeszcze miseczki bez fiszbin. W przyszłym sezonie letnim będą jak znalazł do nowych strojów kąpielowych. Za tydzień zajmiemy się fasonem z fiszbinami. W ten sposób otrzymamy pełen przekrój góry dwuczęściowego bikini. Do tematu bielizny w dziale z lekcjami konstrukcji jeszcze powrócimy. A za dwa tygodnie coś nowego co mamy nadzieję spodoba Wam się równie bardzo.

Kolejna wrześniowa lekcja konstrukcji bielizny. Tym razem nie jest już tak prosto jak poprzednio. I bardzo dobrze, gdyż wszyscy powinniście uwierzyć w to, iż konstrukcja wcale trudna nie jest. Tak więc do dzieła i nauki przed kolejnym odcinkiem. A w kolejnym będzie jeszcze więcej informacji.

Taki model spódniczki oraz dołu sukienki wskazywaliście nam wielokrotnie w swoich propozycjach do działu z wykrojami do pobrania. Taki model jest banalnie prosty w konstrukcji. Ważne jest jednak to, jak długa ma być spódnica i jak szeroka na dole, od początku musimy o tym pomyśleć, bo później bardzo trudno to zmienić. Warto więc skonstruować takie cudo na własne potrzeby.