NicoleS

To będzie kaptur do samodzielnego wykonania. Również pod względem konstrukcji. Sprytne papaverowiczki sobie uszyją a leniwe będą marznąć w uszy.

Rękawiczki, które nie okrywałyby kciuka zimą, byłyby zupełnie nieprzydatne. Dlatego musimy sprawdzić, jak wykonuje się ten kawałek.

To będą takie specjalne wzory. Na początek pomierzymy nasze ręce, potem wyciągniemy z pobranych danych wszystko, co niezbędne do uszycia zimowych rękawiczek.

Wszystko przez to, że znów to zgubiłam. Nie mam pojęcia gdzie i kiedy, ale nie ma a potrzeba jest. Dlatego dziś przepis produkcji tego zagadkowego szablonu. Mam nadzieję, że nie zgadniecie co to takiego. Dla utrudnienia to tylko kawałek, ten który mało mówi albo dużo krzyczy. Zobaczymy co z tego wyniknie.

To miała być ostatnia część konstrukcji biustonosza. Za sprawą Waszego zainteresowania, będzie jeszcze jedna. Tym razem wymodelujemy jeszcze miseczki bez fiszbin. W przyszłym sezonie letnim będą jak znalazł do nowych strojów kąpielowych. Za tydzień zajmiemy się fasonem z fiszbinami. W ten sposób otrzymamy pełen przekrój góry dwuczęściowego bikini. Do tematu bielizny w dziale z lekcjami konstrukcji jeszcze powrócimy. A za dwa tygodnie coś nowego co mamy nadzieję spodoba Wam się równie bardzo.

Kolejna wrześniowa lekcja konstrukcji bielizny. Tym razem nie jest już tak prosto jak poprzednio. I bardzo dobrze, gdyż wszyscy powinniście uwierzyć w to, iż konstrukcja wcale trudna nie jest. Tak więc do dzieła i nauki przed kolejnym odcinkiem. A w kolejnym będzie jeszcze więcej informacji.

Taki model spódniczki oraz dołu sukienki wskazywaliście nam wielokrotnie w swoich propozycjach do działu z wykrojami do pobrania. Taki model jest banalnie prosty w konstrukcji. Ważne jest jednak to, jak długa ma być spódnica i jak szeroka na dole, od początku musimy o tym pomyśleć, bo później bardzo trudno to zmienić. Warto więc skonstruować takie cudo na własne potrzeby.