Dostępne rozmiary: Ten model został przygotowany w jednym rozmiarze.

Dodatki krawieckie: Nici, zamek 25cm. Materiały oba o szerokości 150 cm i denim długości 90cm, szara tkanina 75 cm. Kawałek podszewki na kieszeń. Taśma nośna w dwóch kolorach po  300 cm każda.

Dwie duże kieszenie.

Szara taśma nośna oraz szara tkanina obiciowa w towarzystwie szarego zamka. Taki spokojny zestaw bez niepotrzebnych krzykliwych dodatków. W końcu to torba na zakupy. Duża i wygodna.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Torba nie ma szwów pionowych. A raczej ma, ale ukryte zostały pod taśmą nośną, dlatego w gotowej torbie po prostu ich nie widać. Torba może więc udawać taką wykonaną z jednego elementu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć 

A najważniejsza część torby ukryta jest w środku. Torba jest dwustronna, jej środkowa warstwa wykonana została z denimu. W tej części taśma nośna jest krótsza tworząc znacznie mniejszy uchwyt. Taki w sam raz do noszenia w ręce. Na kieszeni został naszyty podpis, aby nikt Krystynie nie podwędził torby, tak jak to się stało z czarnym czapko-szalikiem znalezionym pod choinką w ubiegłych latach.

   Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec, czyli na deser, rysunek techniczny ułatwiający obejrzenie modelu krawieckim okiem.

Kliknij aby powiększyć

W uszyciu modelu pomagały

Ten model został uszyty z tkaniny obiciowej oraz denimu. W szyciu tego modelu udział wzięły nici Amanda Gabor, idealne do szycia tak ciężkich rzeczy. Do takich nici niezbędne będą igły do denimu. Wielka kieszeń została zamknięta na zamek kostkowy. Pamiętaj, że możesz wybrać dowolny ozdobny zamek tej długości, niezależnie od tego, czy będzie to zamek kostkowy, spiralny czy metalowy będzie na pewno piękną ozdobą. Nasza torba została wykonana z grubych tkanin, które nie potrzebowały dodatkowego usztywnienia. Zawsze jednak można wzmocnić ten model super sztywnym wkładem tkanym, który gorąco polecamy.

   Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według poniższego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczników gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

model-0694.jpg

Wielka torba na zakupy.

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Wzrost
Rozmiar

Dostęp do tego szablonu wymaga aktywnej subskrypcji

Zapoznaj się z naszą ofertą

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 10x10 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie, sprawdź ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku. Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Kliknij aby powiększyć

 

Krojenie to najprzyjemniejsza część.

Poniżej, dla ułatwienia procesu krojenia, znajdziesz spis elementów, informację ile razy należy je wykroić z materiału oraz rysunek ilustrujący przykładowe ułożenie elementów na materiale.

Kroimy następujące części z materiału:

   • 1-2 wierzch  1 raz z z pojedynczej warstwy materiału szarego oraz 1 raz z denimu w całości (bez cięcia na zamek).
   • 3 bok torby 2 razy z pojedynczej warstwy materiału szarego oraz 2 razy z pojedynczej warstwy denimu.
   • 4 kieszeń  1 raz z z pojedynczej warstwy podszewki.
   • 5 kieszeń 1 raz z z pojedynczej warstwy denimu.

Kliknij aby powiększyć

Przepis szycia.

Przepis szycia pomoże początkującym osobom przy tworzeniu nowej części garderoby. Oto kolejne etapy pracy z powyższym modelem.

 1. Wytnij wszystkie elementy z materiału.
 2. Wykonaj kieszenie w obu warstwach.
 3. Zszyj ze sobą elementy obu warstw torby.
 4. Naszyj taśmę nośną ukrywając jej końce w zaszewce.
 5. Zszyj dno z bokiem torby.
 6. Zszyj ze sobą obie warstwy torby.

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

Komentarze

Frania
#5 Frania 2016-12-28 03:29
@renia_p59
Wklejenie zdjęcia z jakieś strony internetowej do komentarza jest dość proste, opis jest tylko długi :) .
Na wybranym zdjęciu umieścić trzeba kursor i nacisnąć prawy klawisz myszy, potem wybrać z rozwiniętej listy "kopiuj adres obrazu lub kopiuj adres odnośnika lub kopiuj skrót" - w ten sposób uzyskuje się link do zdjęcia - zazwyczaj na końcu takiej linki jest napisane ".jpg".
Skopiowany link trzeba umieścić w miejscu kropek pomiędzy [ img]........[/img ] - tu specjalnie odsunęłam nawiasy od img, aby zapis nie zniknął. To polecenie można również wywołać naciskając piąty obrazek od lewej nad okienkiem komentarza - są na nim dwie górki i słoneczko - i do okienka, które się pojawi, wkleić link.
FF
#4 FF 2016-12-27 20:29
Fajna torba. Zrobiłabym z niej plażową, bo od zakupów mam Piotra i Pawła :lol:
renia_p59
#3 renia_p59 2016-12-27 17:34
Wiem ze ten temat juz byl ale prosze a link jak wkleic zdjecia albo gdzie tego szukac
Joanna205
#2 Joanna205 2016-12-27 17:23
Sprytna ta torba nie ma co :D ( do moich zakupów to mam 2 kartony w bagażniku)
1
papavero
#1 papavero 2016-12-27 17:15
Torba na zakupy to bardzo ważny element wyposażenia wzorowej Pani Domu :-)