Dostępne rozmiary: Ten model został przygotowany w jednym rozmiarze, długość podkroju na szablonie 30cm. Długość kołnierza należy dostosować do swojego modelu sukienki.
 

Co z tą długością?

Oto kołnierz wszyty do sukienki, której dekolt ma obwód dokładnie 60cm. Kołnierz jest na tyle długi, że może swobodnie opaść i stworzyć sporo marszczeń.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Ten sam kołnierz ze znacznie skróconym podkrojem. Tutaj sama sukienka ma znacznie płytszy dekolt niż uprzednio a kołnierz jest od niego znacznie krótszy. Na zdjęciu widać, że kołnierz został rozciągnięty w celu wszycia w dekolt, a przy szyi wrócił do swojego obwodu tworząc dość przylegający po bokach golf.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Jak wybrać długość swojego kołnierza? Otóż wszystko zależy od efektu, który chcemy uzyskać. Po pierwsze przygotuj sukienkę i zmierz obwód połowy dekoltu. Porównaj go z podkrojem dekoltu kołnierza, który na wydruku ma dokładnie 30cm. Następnie wydłuż go lub skróć zgodnie z oczekiwaniami w stosunku do swojego modelu. Na obrazku poniżej widać szablon naszego kołnierza. A dokładniej połowy kołnierza. Został on pokolorowany jasnym niebieskim kolorem. Po lewej stronie widzimy propozycję jego wydłużenia. Możesz śmiało zmienić jego długość w przypadku pogłębienia dekoltu. Możesz go skrócić w przypadku, gdy kołnierz nie będzie się układał tak, jak Ci się podoba.

Kliknij aby powiększyć

A na koniec wracamy do modelu, w którym możemy śmiało wykorzystać ten kołnierz. Wystarczy pogłębić dekolt i wszyć nowy element.

Kliknij aby powiększyć

 

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według poniższego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczników gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

model-0692k.jpg

Kołnierz do sukienki.

Typ licencji

wzrost rozmiar cena
168 darmowy

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 10x10 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie, sprawdź ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku. Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

100% (0 głosów)
4877 wyświetleń

Komentarze

Dorotkas
#14 Dorotkas 2018-01-02 15:11
Cytuję Zakwitnij:
tak i jak kliknę na to u czyli uniwersalny to pobiera

Dzięki wielkie pobrało :3 @Zakwitnij
Zakwitnij
#13 Zakwitnij 2018-01-02 10:51
tak i jak kliknę na to u czyli uniwersalny to pobiera
Dorotkas
#12 Dorotkas 2018-01-02 10:10
Cytuję Zakwitnij:
Cytuję Dorotkas:
Chciałam pobrać wykrój ale nie wchodzi mi@papavero

a kliknęłaś i wybrałaś rozmiar?

Tak tu jest jeden rozmiar @Zakwtnij
Zakwitnij
#11 Zakwitnij 2018-01-02 10:00
Cytuję Dorotkas:
Chciałam pobrać wykrój ale nie wchodzi mi@papavero

a kliknęłaś i wybrałaś rozmiar?
Dorotkas
#10 Dorotkas 2018-01-02 09:14
Chciałam pobrać wykrój ale nie wchodzi mi@papavero
papavero
#9 papavero 2017-01-03 14:36
Cytuję renia_p59:
juz mam

No to super.
renia_p59
#8 renia_p59 2017-01-03 14:30
juz mam
renia_p59
#7 renia_p59 2017-01-03 12:30
nie mogę pobrac
papavero
#6 papavero 2017-01-03 10:12
Cytuję renia_p59:
Papawero nie mogę wydrukować kołnierza do sukienki

U mnie działa. A dlaczego nie możesz? Nie możesz pobrać, wydrukować czy coś jeszcze innego, jaki jest problem.
renia_p59
#5 renia_p59 2017-01-03 09:39
Papawero nie mogę wydrukować kołnierza do sukienki