Zacznijmy od najprostszej "szanelki", jaką możemy uszyć własnoręcznie. Oto moja ulubiona szanelka, która wielokrotnie towarzyszyła mi w pracy. Bardzo wygodny model, prosty i ponadczasowy. Polecam go gorąco. Wystarczy kliknąć na poniższy obrazek aby obejrzeć szablon dokładniej.

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak Coco Chanel zaimportowała tą część garderoby z męskiej szafy na damskie ramiona? Zobaczcie ten piękny film o damskich żakietach.

Kolejna szanelka, którą Wam proponujemy, jest nieco krótsza i posiada dodatkową zaszewkę modelującą biust. Krótszy model sprawdzi się zarówno do kompletu z sukienkami, spódnicami jak i sportowymi dżinsami. Uszyty z pięknej tkaniny posłuży nam wiele lat.

Czy wiecie ile pracy, ile godzin trzeba poświęcić, aby uszyć dobry żakiet? Dość sporo. W naszych domowych pracowniach musimy poświęcić naprawdę wiele godzin nad jego produkcją. A jak to wygląda w domu mody Chanel? Sprawdźcie sami.

Ostatnia szanelka jest już nieco zmodyfikowana. Asymetryczny przód i dzianina pozwalają wykorzystać ten model w sportowych stylizacjach. Wygodny, fajnie dopasowany oraz naprawdę prosty w wykonaniu. Dzięki niemu możemy stworzyć stylizacje, które zawsze będą na czasie.

100% (6 głosów)
2178 wyświetleń

Komentarze

lizawieta
#1 lizawieta 2017-05-07 22:04
Wspaniały filmik i świetne wszystkie żakiety. Każda z nas powinna sobie chociaż jeden taki sprawić.
Dzięki za inspirację! :-)