Katarzyna i Joanna205 brały udział w akcji motylowej, której beneficjentką był taki prześliczny motylek z dwoma kucykami. Czyż to nie piękna sprawa? Szydełko i kolorowe nitki wyczarowały cudowne ozdoby dla uroczej panny. I teraz niech każdy odpowie sobie na pytanie, czyż nasze hobby nie jest piękne? Wiem, że papavero raczej skupione jest na szyciu, ale wiele z Was posiada mnóstwo ukrytych okołoszyciowych talentów. Szydełkowanie, robienie na drutach i wiele wiele innych umiejętności, dzięki którym możemy własnoręcznie wykonać różne unikatowe rzeczy. Takie, na które później patrzy się z zachwytem.

realizacje 288 realizacje 288 realizacje 288

Kolejny motylek na kota na punkcie kota. Dlatego bluza z kotem była obowiązkowym elementem stroju na nadchodzącą jesień. Justyna uszyła ją po prostu wzorcowo. Piękne kolory, niebieski ogon - a przecież wiadomo, że koty takie mają. A raczej kotki, bo tylko kotki występują w wersji trzykolorowych łaciatych umaszczeniach. Miauuuu! Oczywiście nie mogło zabraknąć motyli, Justyna umieściła je na zgrabnej sukience.

realizacje 288 realizacje 288 realizacje 288

A teraz dorosłe diamenty. Diamentowa Dorota to szablon, który wykorzystujecie po prostu w niesamowitych sukienkach. Zarówno krótka jak i długa wygląda świetnie. Ale muszę przyznać, że biała zaskoczyła mnie najbardziej. Wygląda bardzo elegancko. Dziewczyny spisałyście się na medal. Och, jakie one wszystkie piękne.

realizacje 288 realizacje 288 realizacje 288 realizacje 288 realizacje 288

Na koniec nasza współpraca, z której jestem zawsze dumna z zupełnie innych względów. Bardzo się cieszę, gdy korzystacie z papaverowych szablonów w nieco inny sposób. Tutaj dwa przykłady. KamilaKasz stworzyła bluzkę na podstawie dwóch szablonów w celu stworzenia bluzki z ptaszkami: Trzy wcielenia Tary. Model 0746 w połaczeniu z LunaBella, urocze sukienki. Model 0735. Natomiast Rajek, z którą osobiście poznałyśmy się na papaverowym kursie konstrukcji, przygotowała sobie szablon sama, własnoręcznie. Znalazła identyczną tkaninę jak oryginalna Tara i wykonała taką samą bluzkę. Mój udział był więc pośredni, ale jestem z tych dwóch bluzek dumna jak paw. To bardzo cieszy, gdy wprowadzacie własne modyfikacje lub przygotowujecie coś zupełnie samodzielnie.

 realizacje 288realizacje 288

100% (3 głosy)
1122 wyświetlenia

Komentarze

Katarzyna
#4 Katarzyna 2017-08-31 19:22
Cytuję papavero:
Cytuję Joanna205:
Motyle robią ogromną furrore dzięki @Katarzyna jeszcze raz )))

Wcale się nie dziwię. W kucykach wyglądają bardzo fajnie.

Ojej bardzo mi miło :-) Naprawdę cieszę się że się podobają motylki :-)
rajek
#3 rajek 2017-08-31 19:20
Dziękuję @papavero. Też bardzo lubię oglądać realizacje innych użytkowników. Można tutaj spotkać wiele zdolnych osób zarażonych pasją szycia i tworzenia :-)
papavero
#2 papavero 2017-08-31 14:54
Cytuję Joanna205:
Motyle robią ogromną furrore dzięki @Katarzyna jeszcze raz )))

Wcale się nie dziwię. W kucykach wyglądają bardzo fajnie.
Joanna205
#1 Joanna205 2017-08-31 12:22
Motyle robią ogromną furrore dzięki @Katarzyna jeszcze raz )))