W końcu spakowane!

Trochę to trwało. Ale o dziwo nie mogłam się niektórych testerów doprosić o decyzję w sprawie modelu do druku. Mam już prawie wszystkie pudełka spakowane. W środku nich czają się wydrukowane szablony. Prawie wszystkiego, gdyż czekam jeszcze na jedną niezdecydowaną. Czekam do końca tygodnia, potem będzie już po ptakach... wystarczająco przestraszyłam? ;-)

zmiany 263

Notatki znikną

Nie myślcie sobie, że te wystające karteluszki są częścią produktu. To moje notatki zawierające zamówienia, zmiany decyzji, prośby o poczekanie jeszcze chwilę lub po prostu kartki z adresami tych bardziej zdecydowanych. Bardzo chciałam wydrukować i wysłać wszystko razem. Te pudełka, które tu widzicie, przeszły jeszcze pewien proces, o którym nic więcej na razie nie powiem. Ale zmieniły jeszcze swój wygląd. Wszystkie służą mi właśnie dziś do najważniejszej w tym roku sesji zdjęciowej. Bardzo mnie cieszy to, że w końcu jest ich już tyle, że mogę je przedstawić i przygotować na ich podstawie artykuł z opisem wszelkich udogodnień. Bo będzie ich kilka, zobaczycie. Nie dziś, dziś tylko relacja z postępów prac nad pierwszą ważną wysyłką drukowanych szablonów.

zmiany 263

Druk wielorozmiarowy czy z dodatkami?

Postanowiłam, że zamówione szablony będziecie mogli zamawiać jako wydruk wielorozmiarowy lub pojedyncze szablony. Jedynie w tych pojedynczych sensowne są dodatki na szwy. W wydruku wielorozmiarowym, który długo testowaliśmy wraz z dodatkami na szwy, robi się nieprzejrzysty bałagan. I tak po lewej stronie widoczny jest malutki kawałek zamówionego szablonu w dwóch rozmiarach. Po prawej szablon wydrukowany zgodnie z zamówieniem w jednym rozmiarze.

zmiany 263

Test wielorozmiarowego obowiązkowy!

Większość z testerów zamówiło jeden rozmiar. Jeden pojedynczy. Dlatego otrzymają wydrukowany swój szablon z dodatkami na szwy i podłożenia. Ale to nie byłby dla mnie wystarczający test. Zależy mi na tym, aby testerzy sprawdzili więcej szczegółów. Dlatego każdy z nich otrzyma jeszcze jeden wydruk, wielorozmiarowy. Niespodziankowy, gdyż nikt nie wie, co to będzie. Każdy otrzyma taki sam dodatkowy wydruk, więc będzie naprawdę sprawiedliwie. A ja będę liczyła na ocenę kolorowego wydruku.

zmiany 263

Listy do testerów

Poniżej widzimy rąbek tajemnicy dodatkowego szablonu, wydrukowanego w postaci wielorozmiarowej. Ale to nie wszystko, co czeka testerów. Dostaną ode mnie list ułatwiający testowanie. Więc już mogą się zacząć bać, bo zadanie będzie naprawdę odpowiedzialne. A ja wszystkie zamówione szablony wysyłam do testerów po sesji zdjęciowej. Mam nadzieję, że uda się to jeszcze dziś. Jeśli nie, listonosz będzie je od nas odbierał w poniedziałek.

zmiany 263

Komentarze

-1
malboraczka
#10 malboraczka 2019-02-26 18:58
@papavero, rozpakowałam, obejrzałam i wycięłam. Na dniach zbieram się za szycie. :lol:
Cóż mogę powiedzieć? Jako laik szyciowy po prostu jestem zachwycona :lol: Chciałabym żeby wszystkie moje do tej pory wydrukowane szablony były w takich pudełeczkach.
Pomysł na to opakowanie jest super. Może tylko otwór na wieszaczek mógłby być odrobinę większy, bo nie do końca można go wyciągnąć co może stwarzać problem przy wieszaniu.
Gumka to dobry pomysł bo jak wspomniałaś, po kilku otwarciach pudełko mogłoby się samoistnie otwierać.
Naklejka na wierzchu to wspaniała sprawa. Mamy podgląd co zawiera pudełko ile czego musimy wykroić. Myślę że mniejsza naklejka na wierzchu przy wieszaku z numerem i nazwą modelu też by się przydała dla tych co będą trzymać pudełka jedno na drugim. Żeby nie musieli wszystkich przerzucać żeby coś znaleźć.
No i sam wykrój, którego nie musiałam sklejać tylko w kilka minut wycięłam to coś wspaniałego. Jak ja się cieszę, że nie musiałam tego wielkiego wykroju sklejać. :lol: :lol: :lol: Papier na którym jest nadrukowany wykrój jest fajnej grubości. Właśnie to mnie ciekawiło. Nie lubię wykroi na cieniuśkim papierze bo są nie trwałe i źle mi się je przypina do materiałów.
Jeśli chodzi o wydruk wielorozmiarowy to nie wiele mam do powiedzenia bo z nich nie korzystam ;-) Na pewno są przejrzyste bo każdy rozmiar ma przypisany kolor, więc łatwo go odróżnić.
To na razie wszystko co przyszło mi do głowy :lol: Może na coś wpadnę podczas użytkowania :lol:
Na pewno jeszcze skorzystam :lol: :lol: :lol:
camilleee-1986@wp.pl
#9 camilleee-1986@wp.pl 2019-02-26 14:06
Dziß dotarla i do mnie paczucha po południu się nią zajmę :)
papavero
#8 papavero 2019-02-26 12:14
Cytuję omikrona:
Paczka dotarła :) Bedę testować :)

To ja już się nie mogę doczekać odpowiedzi na mój list do testerów :-) Och, już bym chciała znać Wasze opinie :-) Ale poczekam cierpliwie, tupiąc jednak nóżkami pod biurkiem.
omikrona
#7 omikrona 2019-02-26 12:05
Paczka dotarła :) Bedę testować :)
papavero
#6 papavero 2019-02-25 11:47
Cytuję malboraczka:
@papavero, właśnie odebrałam przesyłkę :lol: Głaszczę ją z czułością i za chwilkę zdejmę z niej powolutku tą biała kopertkę i będę cieszyć oczy ;-) :P

Koperty się nie zdejmuje, koperty się zdziera i rozrywa :-) Ja tak robię, jak nie mogę się czegoś doczekać. Pewnie w środę dostanę kolejną zamówioną książkę o konstrukcji nowego działu, który mam zamiar w tym roku opanować do perfekcji. I będę kopertę rozdzierać :P
malboraczka
#5 malboraczka 2019-02-25 11:45
@papavero, właśnie odebrałam przesyłkę :lol: Głaszczę ją z czułością i za chwilkę zdejmę z niej powolutku tą biała kopertkę i będę cieszyć oczy ;-) :P
camilleee-1986@wp.pl
#4 camilleee-1986@wp.pl 2019-02-15 17:24
Napiecie rośnie a ja już czekam jak dziecko na gwiazdkę :)
aneta
#3 aneta 2019-02-15 15:45
wygląda obiecująco , jakbym była testerem :) to bym wolała wydruki z zapasami na szwy ,nawet jeśli to trochę "zamydli " widok ,:)
papavero
#2 papavero 2019-02-15 15:40
Cytuję kamma:
Cooo? jakbym wiedziała, że to tyle czasu mam, to bym to bardziej przemyślała i pewnie z 10 razy zdanie zmieniła ;-) i jeszcze leki na zachłanność 3 razy wzięła.
A tak, będę spokojnie czekać, jak dziecko na gwiazdkę :lol:

Ja też myślałam, że pójdzie szybciej. Ale sam proces decyzyjny trwał u niektórych wieki :-)
kamma
#1 kamma 2019-02-15 15:24
Cooo? jakbym wiedziała, że to tyle czasu mam, to bym to bardziej przemyślała i pewnie z 10 razy zdanie zmieniła ;-) i jeszcze leki na zachłanność 3 razy wzięła.
A tak, będę spokojnie czekać, jak dziecko na gwiazdkę :lol: