Projekt siostrzenicy

Siostrzenica Ewy w tym roku wybierała się na ważny szkolny bal. Wymarzyła sobie sukienkę. Spójrzcie na szkic. Uzdolniona nastolatka dokładnie wiedziała, czego chce. Zauważcie, że nawet wiedziała, gdzie powinny przebiegać szwy. Projekt idealny z prostymi wytycznymi dla konstruktora. Ewa szkic sukienki przeniosła na rysunek techniczny. Po prawej stronie widać zdjęcie siatki konstrukcyjnej, która posłużyła do stworzenia sukienki marzeń.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Moja pomoc

Ewa zaufała mojej książce. I to jest ten moment, kiedy mogę poczuć, że miałam swój udział w tworzeniu pięknej sukienki. Nawet sobie nie wyobrażacie, jakie to cudowne uczucie. Eso es una fantástica sensación - no muszę to napisać w języku, którego staram się nauczyć. On mi tak pięknie brzmi uroczą melodią do mojego zachwytu nad chabrową sukienką, którą pokażę poniżej.

Kliknij aby powiększyć

Chabrowy - niebieski - fioletowy

Och wiem, że sukienka na zdjęciu jest nieco bardziej fioletowa niż chabrowa. Ale ona przypomina mi łąkę, lato i piękne kwiaty. Ten śliczny obrazek, ta urocza modelka oraz świetna sukienka skonstruowana z pomocą mojej książki sprawia, że czuję się jak w niebie, na wakacjach lub na długim beztroskim spacerze. Ja po prostu jestem tak szczęśliwa, że takie genialne sukienki powstają z moją pomocą. Ewo, dziękuję za te zdjęcia, są dla mnie bardzo ważne.

Kliknij aby powiększyć

Zobacz artykuły powiązane z bieżącym

Komentarze

papavero
#2 papavero 2019-06-13 10:54
To fakt, modelka też zachwyca swoją osobą :-)
AnnaR
#1 AnnaR 2019-06-12 20:37
Piękna konstrukcja, sukienka i modelka!