wioolcia

Do tej sukienki będę miała zawsze ogromny sentymetn. Będę ją pamiętać do końca życia. W niej bowiem zrobiłam sobie zdjęcie na okładkę mojej książki o konstrukcji sukienek. Jak więc jej nie zapamiętać. Szczególnie, że czuję się w niej wyjątkowo dobrze.

Sukienki to coś, co kobiety powinny nosić często. W końcu jesteśmy tą piękniejszą częścią społeczeństwa. Należy nam się sukienka jak nikomu innemu. A sukienka z kieszeniami tym bardziej. Liliowa, czarna albo nawet zielona. Na zimę z ciepłej dzianiny, koniecznie.

Była już bluza z psem, a teraz nastał czas na bluzę z kotem. W końcu to międzynarodowy dzień kota. A jak dzień kota, to trzeba oddać mu cześć i chwałę. Proszę bardzo, oto szarobury kot z potencjałem na każdy kolor sierści. A dla tych, co kotów nie lubią, bluza bez kota.

Nie lubię czapek. Albo one mnie nie lubią, bo zawsze się gdzieś gubią. Do tego czapki zawsze powodują, że moja fryzura jest niemal kosmiczna. W sensie dziwaczna i niezbyt często spotykana. Dlatego kaptur będzie tym, co tej zimy ochroni moją głowę przed chłodem.

Modzie czasem nie sposób się oprzeć. Legginsy powróciły jakiś czas temu, dziś zagościły tutaj.