kuciej999

Lubię zaszewki. Lubię zabawę formą. Takie projektowanie w rękach konstruktora odzieży musi skończyć się ogromem możliwości do wyboru. Zaszewki wygięte w różne strony, ułożone pod różnymi kątami. A także karczek. Dzięki temu każda uzdolniona papaverowiczka będzie mogła wyczarować swoją własną niepowtarzalną sukienkę.

Cięcia francuskie są bardzo wdzięcznym detalem. Dzięki nim możesz pięknie dopasować odzież do sylwetki. Nie zemszczą się tak jak zaszewki sterczącymi rogami w przypadku dużego biustu. Nie są też trudne w uszyciu a ułatwiają dopasowanie. Polecamy się z nimi zmierzyć jak najszybciej.

Do tej sukienki będę miała zawsze ogromny sentymetn. Będę ją pamiętać do końca życia. W niej bowiem zrobiłam sobie zdjęcie na okładkę mojej książki o konstrukcji sukienek. Jak więc jej nie zapamiętać. Szczególnie, że czuję się w niej wyjątkowo dobrze.

Ta sukienka powstała w naszej pracowni dawno temu. I jest to sukienka z niechlubną historią, do której przyznamy się bez szczególnych oporów. Też czasem mamy jakieś wpadki odzieżowe, na szczęście nie było ich zbyt wiele i nie były drastyczne w skutkach. Opowiemy Wam więc o tej pięknej czerwonej sukience czarną historię.

Dzisiejsza szmizjerka to wynik kolejnej tygodniowej sondy. Specjalnie w rozmiarach 32-44 gdyż jutro ciąg dalszy. I nie oznacza to, iż jutro będzie ta sama kiecka w większych rozmiarach, jutro czeka Was bowiem zupełnie inna szmizjerka, skrojona na miarę Pań, które bedą mogły ją uszyć.