aaasssiii

Poprawki szablonów są nieuniknione. Nie każdy z nas pasuje, a raczej większość z nas nie pasuje wprost do tabel rozmiarów standardowych i coś trzeba niestety poprawiać. A nawet, jeśli pasujemy, to czasem po prostu chcemy uszyć coś inaczej, niż proponuje gotowy szablon. Tym razem zerknijmy na paszkę w najprostszym T-shircie.

Aby coś uszyć zazwyczaj musisz kupić kawałek tkaniny. Na potrzeby własne nikt nie kupuje belki materiału a jedynie tyle, ile potrzeba na konkretne spodnie, spódnicę czy sukienkę. Można kierować się pewną ogólną zasadą i kupować z zapasem bezpieczeństwa jednak w przypadku drogich tkanin kupienie kawałka więcej wiąże się czasem ze sporo większym wydatkiem, dlatego warto przeliczyć dokładnie ile materialu potrzebujemy. Zobacz jak należy się za to zabrać.

Obcisłe jak legginsy, wykonane z rozciągliwego denimu i wyglądające jak tradycyjne dżinsy. Zgodnie ze starą numeracją spodnie nosiły nazwę w_sie_16_01, ujednolicona numeracja nadaje jej miano modelu 0598.

Miało być coś praktycznego, więc jest. Oto coś, co wprost kojarzy mi się z określeniem praktyczna odzież. Ulubione spodnie mojej babci. Co prawda babcia moja pozwala sobie nosić modele szersze, mniej dopasowane a tym samym stanowiące koszmar modowy... ale my uszyjemy sobie coś, co da się nosić bez wstydu. A jak się trochę zestarzejemy wszystkie, to zrobię Wam model babciny.

Jeśli jesteś z nami nieco dłużej, to zapewne wiesz, że lubimy Wasze propozycje. Tym razem zagoszczą one w naszym artykule z wykrojem do pobrania. Powracamy do uroczej bluzeczki z bufkami, którą zaprojektowała dla nas Tanit. My wykonaliśmy ją z białego batystu, to z czego uszyjecie ją Wy to już inna historia, którą mamy nadzieję poznać niedługo.

Każda z nas powinna mieć w szafie coś prostego a zarazem eleganckiego i oryginalnego. I taka właśnie będzie dzisiejsza bluzka. Prosta do uszycia, efektowna oraz idealna zarówno na kameralne imprezy, oficjalne kolacje jak i wypady z przyjaciółmi do pubu. Uszyj więc sobie coś, czego nigdy nie będziesz chciała wyrzucić ze swojej szafy.