aaasssiii

Miało być coś praktycznego, więc jest. Oto coś, co wprost kojarzy mi się z określeniem praktyczna odzież. Ulubione spodnie mojej babci. Co prawda babcia moja pozwala sobie nosić modele szersze, mniej dopasowane a tym samym stanowiące koszmar modowy... ale my uszyjemy sobie coś, co da się nosić bez wstydu. A jak się trochę zestarzejemy wszystkie, to zrobię Wam model babciny.

Największym atutem tej bluzki są po prostu rękawy. Szerokie, ozdobne i niesamowicie ciekawe. Uszyte ze zwiewnego materiału, będą niesamowicie pięknie wyglądały do każdych prostych spodni lub zwykłej spódnicy.

Poprawki szablonów są nieuniknione. Nie każdy z nas pasuje, a raczej większość z nas nie pasuje wprost do tabel rozmiarów standardowych i coś trzeba niestety poprawiać. A nawet, jeśli pasujemy, to czasem po prostu chcemy uszyć coś inaczej, niż proponuje gotowy szablon. Tym razem zerknijmy na paszkę w najprostszym T-shircie.

Aby coś uszyć zazwyczaj musisz kupić kawałek tkaniny. Na potrzeby własne nikt nie kupuje belki materiału a jedynie tyle, ile potrzeba na konkretne spodnie, spódnicę czy sukienkę. Można kierować się pewną ogólną zasadą i kupować z zapasem bezpieczeństwa jednak w przypadku drogich tkanin kupienie kawałka więcej wiąże się czasem ze sporo większym wydatkiem, dlatego warto przeliczyć dokładnie ile materialu potrzebujemy. Zobacz jak należy się za to zabrać.

Obcisłe jak legginsy, wykonane z rozciągliwego denimu i wyglądające jak tradycyjne dżinsy. Zgodnie ze starą numeracją spodnie nosiły nazwę w_sie_16_01, ujednolicona numeracja nadaje jej miano modelu 0598.