kuciej999

Cięcia francuskie są bardzo wdzięcznym detalem. Dzięki nim możesz pięknie dopasować odzież do sylwetki. Nie zemszczą się tak jak zaszewki sterczącymi rogami w przypadku dużego biustu. Nie są też trudne w uszyciu a ułatwiają dopasowanie. Polecamy się z nimi zmierzyć jak najszybciej.

Lubię zaszewki. Lubię zabawę formą. Takie projektowanie w rękach konstruktora odzieży musi skończyć się ogromem możliwości do wyboru. Zaszewki wygięte w różne strony, ułożone pod różnymi kątami. A także karczek. Dzięki temu każda uzdolniona papaverowiczka będzie mogła wyczarować swoją własną niepowtarzalną sukienkę.

Do tej sukienki będę miała zawsze ogromny sentymetn. Będę ją pamiętać do końca życia. W niej bowiem zrobiłam sobie zdjęcie na okładkę mojej książki o konstrukcji sukienek. Jak więc jej nie zapamiętać. Szczególnie, że czuję się w niej wyjątkowo dobrze.

Dzisiejsza szmizjerka to wynik kolejnej tygodniowej sondy. Specjalnie w rozmiarach 32-44 gdyż jutro ciąg dalszy. I nie oznacza to, iż jutro będzie ta sama kiecka w większych rozmiarach, jutro czeka Was bowiem zupełnie inna szmizjerka, skrojona na miarę Pań, które bedą mogły ją uszyć.

Ta sukienka powstała w naszej pracowni dawno temu. I jest to sukienka z niechlubną historią, do której przyznamy się bez szczególnych oporów. Też czasem mamy jakieś wpadki odzieżowe, na szczęście nie było ich zbyt wiele i nie były drastyczne w skutkach. Opowiemy Wam więc o tej pięknej czerwonej sukience czarną historię.