Zacznę od przypomnienia, że moja książka aktualnie jest w przedsprzedaży. Można ją nabyć na stronie

www.sukienka-idealna.pl

Muszę, inaczej się uduszę. W piątkowy wieczór podzielę się z Wami dwoma niesamowicie krótkimi filmami. Jeden z nich zajmie tylko 7 sekund Waszego życia. Drugi to 23 kolejne sekundy. A dla mnie to cały rok, całe moje zawodowe życie. Po całym ciężkim dniu, który był dziś wyjątkowo cieżki, gdy emocje wszystkich trudnych chwil opadły, mogę się z Wami podzielić tymi oto filmami i zdjęciami. Obejrzyjcie w spokoju filmy a ja poniżej nichpokażę kilka zdjęć.

I drugi szybki film. Co ja Wam będę ściemaniać, mogę to oglądać w kółko. Może akcja niezbyt warka, ale zapewniam, że fabuła fajna.

Jak widać  środek książki drukuje się dzielnie. Dużo obrazków. Spójrzcie ile z nich przedstawia siatkę konstrukcyjną. Och ja się nie mogę doczekać. Naprawdę gdyby były już gotowe, pojechałabym po nie nawet w piątkowy wieczór. Nawet pociągiem, stopem albo nawet poszła do drukarni na pieszo.

Kliknij aby powiekszyć Kliknij aby powiekszyć

Gotowe są już także okładki. Jedą z nich mam już od dawna w domu. Wydrukowaną do sprawdzenia. I chociaż to sama okładka, chociaż wiem, że brakuje całej reszty, to mam ją poskładaną, przyciętą na odpowiedni wymiar i postawioną na półce. Już wygląda na książkę. A ja przyglądam się zielonemu uspokajającemu grzbietowi jak letniej łace.

Kliknij aby powiekszyć Kliknij aby powiekszyć

Komentarze

kaha2012
#4 kaha2012 2018-11-17 13:36
"...całe moje zawodowe życie..." Fajnie tak zebrać wszystko w całość :3
kae
#3 kae 2018-11-17 13:31
Fajnie wygląda też cięcie takich dużych arkuszy, jak krojenie tortu ☺ okładka jest, środek się drukuje, już blisko do końca :lol:
KamilaKasz
#2 KamilaKasz 2018-11-17 09:45
Ale sie dzieje :3
Aleksandra
#1 Aleksandra 2018-11-16 22:44
:-) !