Moda

Sekcja poświęcona modzie i naszej urodzie.

Oto artykuł dla ludzi o silnych nerwach. Będzie ciężko, dlatego jeśli jesteś wrażliwą osobą, nie klikaj dalej. Nie czytaj. Nie szargaj sobie nerwów.

Są takie modele, do których wraca się wielokrotnie. Niewątpliwie ta sukienka do nich należy. I chociaż ja uszyłam ją raz, to dzięki Waszym realizacjom mam ochotę na kolejną jej odsłonę w mojej szafie.

Poniedziałek to idealny dzień na rozpoczęcie nowego szyciowego tygodnia. A ja Wam pokażę, jakie są nasze plany na najbliższy tydzień. A przynajmniej część planów, bo spojrzymy tylko na kilka rzeczy.

W tym artykule pokażę Wam, jak ważna potrafi być konstruktorska interwencja. Jak drobne zmiany wpływają na wygląd modelu i dlaczego próbne przeszycie jest tak ważne. I nie tylko przy tworzeniu szablonu ale również przy szyciu gotowej odzieży.

Chili Oil to ziemistobrązowa czerwień, która dodaje smakowitej definicji wiosną 2018 roku. Oto definicja koloru przedstawiona przez firmę Pantone.

Arkadia i zielone lasy kojarzą mi się z zupełnie innym kolorem. Trudno mi uwierzyć w to, że akurat ten odcień zieleni był przeważającym w Arkadii. A jeśli tak, czy swój raj możemy pokolorować zupełnie inaczej?

Ten kolor to taki zastrzyk energii i dobrego nastroju w jednym. Nie każdemu pasuje. Powiem więcej, pasuje małej ilości dorosłych osób. Ale miło się na niego patrzy.

Trudno mi powiedzieć, czy zaćwierka czy zaświergocze. Nie znam się na ptakach. Podobno ten ptaszek ma modny brzuszek. A przynajmniej zapoczątkował modę na pewien charakterystyczny żółty kolor.

W dzisiejszych czasach nie ma jasnego fioletu, jest niemalże fiołkowy. Obejrzyjmy więc ten kolor.

Oto najpiękniejszy kolor na świecie. Czekoladowy. I jest bardzo modny, więc korzystajmy z tego dziewczyny.

Podkategorie