Moda

Sekcja poświęcona modzie i naszej urodzie.

Przez cały rok powinien nam towarzyszyć modny żółty kolor. Jednak nie tylko kolor będzie atutem naszej odzieży. Kolejnym dość mocno widocznym aspektem są piękne koronki. Wybierać należy te szlachetne, eleganckie i delikatne.

Plany i postanowienia noworoczne to coś, co towarzyszy nam na początku każdego roku. Część z nich realizujemy z przyjemnością a o innych staramy się zapomnieć czym prędzej. A jak jest u Was?

Sylwester rozpocznie bardzo długi okres pełen tanecznych imprez. To idealny czas na to, aby wykorzystać fajne błyszczące materiały. Cekiny będą ich świetnym uzupełnieniem.

Plany szyciowe na najbliższy tydzień? Kto ma, przyznać się i to szybko. My się pochwalimy naszymi, niektóre są już gotowe i czekają na opublikowanie szablonu. Inne są sprawdzone i czekają na przeszycie. A jeszcze inne w totalnej rozsypce. wszystkimi się pochwalimy.

Pamiętacie specjalistów od kolorów? Otóż firma Pantone wywołała tym razem do tablicy kolor zielony. I właśnie on będzie najważniejszym kolorem w nadchodzącym roku.

O szpilkach już Wam kiedyś opowiadałam. Są oczywistą oczywistością w każdej pracowni. Ale czy wiemy o nich wszystko? Skąd się biorą, jakie można znaleźć i do czego jeszcze mogą się przydać? Dziś słów kilka o tych niebezpiecznych i niezbędnych krawieckich pomocnikach.

Najważniejszym aspektem tego artykułu jest nasza nowa modelka. I właśnie o niej oraz o pozostałych dziewczynach opowiem Wam trochę.

Trafiłam gdzieś w zakamarkach sieci na straszne straszydła. Były tak straszne, że aż cudowne. Nie mogłam się na nie napatrzeć. Nie mogłam się również nie podzielić z Wami ich potworną urodą. Ich stwórca podzieli się z nami krótką opowieścią o tych stworach. Zapraszam do lektury. A tych, którzy tworzą różne cudeńka do ujawnienia się czym prędzej.

Uszyłam kuloty i nie zawaham się nimi z Wami podzielić. Kuloty są w pięknym różowym kolorze ze świetnego ciężkiego lnu. Idealne połączenie na lato. Jednak dziś ich Wam nie pokażę. Wszystko po to, abyście tutaj wrócili jutro i obejrzeli je w pełnej papaverowej odsłonie, czyli razem z szablonem do pobrania.

Zanim otworzysz ten artykuł, spójrz na obrazek i spróbuj rozwiązać rebus w tym miejscu.