Lekcje konstrukcji odzieży


Krzywiki są bardzo pomocne przy konstrukcji i modelowaniu odzieży. Krzywik S jest moim autorskim produktem. Z dumą przedstawiam Ci do czego służy i jak został stworzony. Korzystaj z niego z przyjemnością!

Zacznę od końca. To nie jest ostatnia niespodzianka tej jesieni! W tym roku napracowałam się tyle, że wystarczyłoby dla trzech chłopa! A dziś opowiem o Super T-shircie, czyli mojej drugiej książce.

Dziś ktoś wrzucił zdjęcie sukienki. Ten ktoś szukał szablonu na nią. A ja wiem, że wystarczy zwykły T-shirt, aby otrzymać takie cudo. Kto nie widział zdjęcie niechaj zerka do komentarzy. Być może osoba, która szukała szablonu da się namówić, na jego pokazanie.

Wiele szablonów można poprawić na ciążowe. Wystarczy tylko pamiętać o kilku ważnych szczegółach. Zobaczcie jakich.

To będzie naprawdę łatwa lekcja modelowania. Przygotowana na specjalne życzenie. Ale również z ogromną przyjemnością. Lubię takie techniczne obrazki. Towarzyszą mi w pracy codziennie. A jeśli mogą też pomóc Wam, to super!

Bardzo się cieszę, że mogę Was zaprosić na nasze stoisko podczas tegorocznych targów FastTextile 2018. Część z Was spędzi ze mną fantastyczny czas. Zapraszam na szkolenia, które będą zupełnie inne niż wszystkie. Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?

Porozmawiajmy o modelach, których konstrukcja wydaje się być trudna dla Was. Jestem bardzo ciekawa, jakie macie odczucia związane z tym tematem. Dlatego na pytania postawione poniżej nie będzie złych odpowiedzi, będą same dobre. Oczekuję bowiem Waszej opinii, zupełnie subiektywnej.

Myśleliście, że ostatnio stopniowanie było trudne? Ha! To dziś Was zaskoczę jak trudne może być stopniowanie szablonów. Dziś będzie tysiąc razy trudniej i raczej nikt nie da rady. Ale co tam, takie artykuły również muszą się pojawić, aby udowodnić Wam, że nie jesteście do tego stworzeni.

Zaczynając przygodę z konstrukcją odzieży nie miałam zielnego pojęcia skąd biorą się wektory do stopniowania odzieży. Dotarłam do polskich norm i po prostu z nich korzystałam. Podane na tacy funkcjonowały w mojej pracy przez chwilę. Jeśli macie na nie ochotę, zapraszam do działu z lekcjami konstrukcji, gdzie stopniowanie odzieży damskiej  zostało dość szczegółowo przybliżone.

Całkiem nowe krzywiki krawieckie są idealne. Wcześniejsze były super, ale te nowe są po prostu wyśmienite. Już opowiadam, jak się zmieniły i dlaczego.